Dünya’nın İlk Mouse Tarayıcısı Bimeks’ te

Avm Haber
Mouse içerisine gizlenmiş bir tarayıcıya ne dersiniz? Tarama işini elinizin altındaki Mouse ile yapmak isterseniz, LG’nin yeni scanner mouse’unu çok seveceksiniz. Bu marifetli cihazı ister kendine al, kocaman tarayıcıdan kurtul; ister sevdiklerine yeni yılda hediye et, farkın olsun.

Tarayıcısının kocaman bir alanı kaplamasından sıkılanlara, LG Scanner Mouse yepyeni bir çözüm sunuyor. Adından da anlaşılacağı üzere hem fare hem tarayıcı olan bu minik cihaz çok işinize yarayacak. Bu marifetli fare yılbaşında sevdiklerine alışılmışın dışında bir hediye sunmak isteyenlere de farklı bir seçenek sunuyor.

Teknoloji perakendeciliğinin güçlü firması Bimeks son teknolojiyle buluşturmaya devam ediyor. Dünya’nın ilk mouse tarayıcısı LG Scanner Mouse, Türkiye’de zincir teknoloji marketler içerisinde yalnızca Bimeks’te.

İyi Fiyat Garantisini satış öncesi uygulayan tek firma olan Bimeks, her alışverişinizde bedava uçuş mili kazanabileceğiniz tek teknoloji market. Sizin için size özel teknolojinin danışmanlık ve satış hizmetini sunan Bimeks, teknolojinin kalbinin attığı nokta olmaya devam edecektir.

*Ürüne Bimeks’in Yeşilköy Dünya AVM Bimeks teknoport mağazasında, Metrocity AVM Bimeks teknoport mağazasında, Pendik Neomarin AVM Bimeks teknoport mağazasında ve www.bimeks.com.tr internet adresinden ulaşabilirsiniz.
*www.bimeks.com.tr internet adresinden yapılan siparişlerde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapılmaktadır.
*Ürünün mağaza satış KDV Dâhil Fiyatı 335 TL’dir.
*Ürünün web’e özel indirimli fiyatı için www.bimeks.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.