Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi kazandırıyor!

KAMPANYA
Forum Kapadokya, “Anında Kazan Kampanyası” ile Nevşehirlilere hediyeli alışveriş fırsatı sunuyor!
Nevşehir’in en prestijli alışveriş ve yaşam merkezi Forum Kapadokya, 01-19 Şubat tarihleri arasında düzenlenen ‘Anında Kazan Kampanyası’ ile alışveriş yapanlara çeşitli ürünler kazanma fırsatı sunuyor.

6 ayrı kategoriden oluşan kampanyada sinema bileti, küçük ev aletleri, Netbook’dan LCD TV’ye kadar birbirinden çeşitli ürünler yer alıyor.

Hediyeli alışveriş kampanyalarıyla Nevşehirlilerin büyük beğenisini toplayan Forum Kapadokya, ‘Anında Kazan Kampanyası’na 01 Şubat 2012 Çarşamba günü başladı. 19 Şubat’a kadar sürecek olan kampanya ile Forum Kapadokya’dan alışveriş yapanlar, elektronik ev aletleri, netbook, LCD TV gibi ürünlerin yanında, 5D sinema gibi eğlenceli aktiviteler de kazanma fırsatı yakalıyor.

Anında Kazan Kampanyası kapsamında 100 TL ve üzeri alışveriş yapanların katılacağı toplam 6 kategori bulunuyor. Yapılan alışveriş fişine karşılık gelen kategoride yer alan hediyelerden biri sunuluyor.

Kampanyaya ilk katılımda alışveriş yapanlara verilecek Gift kartları ile tekrar hediye kazanma şansı da yakalanıyor. Alışveriş yapanlar getirdikleri fiş karşılığındaki hediyeyi kazanırken, katıldıkları her kategori için Gift kartındaki kategori kutularına kaşe vurulacak. İlk üç kategoriyi tamamlayan katılımcılara ‘Tamam mı?’ ‘Devam mı?’ sorusu sorulacak. İsteyen katılımcılar ilk üç kategoriyi tamamlayıp küçük ev aletleri, fırın gibi hediyeler alabilir veya 6 kategoriyi tamamlayarak Netbook ya da LCD TV kazanma fırsatı yakalayabilirler.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.