Lapis Outlet AVM

Gaziantep Alışveriş Merkezleri

Türkiye’ de Alışverişin son dönem trendi malum, ‘outlet mağazalar’. Yerli ya da yabancı en kaliteli markalar, ihraç fazlası, seri ya da sezon sonu ürünlerini, açtıkları outlet mağazalarında tüketiciye sunuyor. İşte LAPİS OUTLET Gaziantep’in ilk outlet alışveriş merkezi olması ile bu outlet mağazaların buluşma noktası olma özelliğini taşıyacak.

Gaziantep’in ilk outlet alışveriş merkezi olan LAPİS OUTLET’in 2010 yılı içinde açılması planlanıyor. Dekorasyonundan, ışıklandırmasına her şeyin müşterilerinin rahatı düşünülerek tasarlandığı LAPİS OUTLET Alışveriş Merkezi giyimden, beyaz eşyaya, teknolojiden aksesuara, sinemadan, eğlence merkezleri ve buz pistine kadar aradığınız her türlü ürünün ve eğlencenin hem en kalitelisini hem de en ucuzunu rahatlıkla bulabileceksiniz.

GAZİANTEP’İN İLK VE TEK OUTLET ALIŞVERİŞ MERKEZİ LAPİS OUTLET

Hayatınızı Canlandıracak Yaşam Alanı

Gaziantep’in vazgeçilmez adresi olmayı hedefleyen Lapis Outlet Alışveriş Merkezi, Karataş semtinin en hareketli bölümünde ve Gaziantep Üniversitesi’ne yakın olması sebebi ile üniversite öğrencilerinin yoğun olduğu bir noktada bulunmaktadır. Lapis Outlet Alışveriş Merkezi toplam 30.250 m2 alan üzerine kuruludur. 58 dış dükkan ve mağazalar olmak üzere toplamda 172 adet mağaza bulunmaktadır. Ayrıca 10.000 m2 ‘lik kapalı otopark alanı ile araç trafiğinin yoğun olduğu şehrimizde, aracınızı park etme sorununu ortadan kaldırıyor.

Lapis Outlet sadece alışveriş merkezi değil ayrıca yaşamınıza renk katacak bir yaşam merkezi olmayı hedefliyor. Gelecek ziyaretçilerine alışveriş dışında keyifli zaman geçirme seçenekleri de sunuyor.

Birinci katta bulunan buz pisti ve yanında bulunan kafe alanı, bir üst katta bulunan Food Court bölümü, 1270 m2 alana sahip sinema salonu, 7’den 70’e herkesin eğlenebileceği eğlence salonları ile LAPİS OUTLET Alışveriş Merkezi Gaziantep’in yeni gözbebeği olmaya hazırlanıyor ve sizleri bekliyor…

Lapis Outlet AVM İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Karataş Mah. 394 Nolu Cadde No: 1 Şahinbey / GAZİANTEP
Tel : 0.342 371 74 20
E-mail: info@lapisoutlet.com

1 Yorum “Lapis Outlet AVM

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.