Liman AVM Kapılarını Açtı!

Balıkesir Alışveriş Merkezleri
Liman AVM kapılarını 29 Ekim tarihinde kapılarını açtı.
İnşaat ve yol yapımı alanında Türkiye’nin en önemli firmalarından biri olan Ayhanlar Holding, yapımına 2010 yılında başladığı Liman Bandırma Alışveriş Merkezi’ni 29 Ekim 2011 Tarihinde Açtı.
Güney Marmara Bölgesi’nin ilk ve tek alışveriş merkezi Liman Bandırma, yarın (29 Ekim) kapılarını açıyor. Ayhanlar Holding tarafından iş merkezi, belediye hizmet binası gibi yatırımlarla beraber 40 milyon dolara mal edilen Liman Bandırma AVM’de aralarında ulusal ve uluslararası birçok ünlü markanın bulunduğu 55 mağaza yer alıyor.
Alışveriş, eğlence ve lezzeti bütünleştiren konsepti ile farklılaşan Liman Alışveriş Merkezi, Güney Marmara Bölgesi’nde çok önemli bir kavşak noktasında yer alıyor. Konsepti, mimarisi ve eğlence alanları ile ilçeye büyük bir hareketlilik katacak olan Liman Bandırma Alışveriş Merkezi; Gönen, Manyas, Erdek, Karacabey, Susurluk ve Biga gibi önemli ilçelerin cazibe merkezi olmaya aday.
Güney Marmara’nın en büyük, Bandırma’nın ise ilk alışveriş merkezi Liman; alışveriş, eğlence ve lezzeti bütünleştiren konsepti ve ilçeye taşıdığı ilklerle ön plana çıkıyor. Liman Alışveriş Merkezi’nin açılışı dolayısıyla görüşlerini açıklayan Ayhanlar Holding Genel Koordinatörü Ahmet Tayfur, yapımına 2010 yılında başlanan projeler kapsamında Bandırma’ya 40 milyon dolar yatırım gerçekleştirdiklerini belirtti. Ahmet Tayfur, Liman Bandırma AVM’nin “akıllı yatırım” olduğunu belirterek, “Konsepti, mimarisi, eğlencesi, kültürel ve sanatsal aktiviteleriyle Liman, önemli bir sosyal ve kültürel değişim merkezi olarak faaliyet gösterecektir” dedi.
Alışveriş merkezi yatırımlarının bacasız fabrika gibi algılanması gerektiğini de söyleyen Ahmet Tayfur, Liman Bandırma AVM’de bölgede yaşayan, genç nüfusu kapsayan yaklaşık bin kişi için istihdam yarattıklarını söyledi. İstanbul, İzmit ve Adapazarı’nın ardından sanayi ile tarım faaliyetleri alanında hızla gelişen Bandırma’da, bu yatırımı yaptıklarından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını açıklayan Ahmet Tayfur, “Bandırma’nın değişen yüzü olduğumuz için gururluyuz” diye konuştu.
Güney Marmara Bölgesi’nin kavşak noktasında bulunan Liman Bandırma AVM, 23 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarına ev sahipliği yapıyor. 55 ulusal ve uluslararası markanın yer aldığı Liman Bandırma AVM, ayda 400 ila 450 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapmayı hedefliyor. Bandırma’ya ilk kez yatırım yapacak birçok ünlü perakende firması, Bandırma’da alışveriş şöleni yaşatacak.

Eğlence merkezi ve sinema
Bandırmalılara eğlence dünyasının kapılarını sonuna kadar açan Liman Bandırma AVM, çocuk eğlence alanı, bowling ve sinema salonları ile eğlencenin yeni adresi olacak. 300 metrekarelik alana kurulan Game Plus Eğlence Merkezi’nin büyülü dünyasında çocuklar ve hep genç kalmaya niyetli ziyaretçiler ağırlanacak. Bölgenin kültürel ve sosyal değişiminde de önemli bir rol üstlenmeye hazırlanan Liman Bandırma Alışveriş Merkezi, Bandırma’nın en yeni ve modern sinema salonlarına da ev sahipliği yapıyor. 2 bin metrekare alana kurulan 6 salonu bulunan CineFora Sinemaları, vizyon filmlerini yüksek görüntü ve ses kalitesi ile izlemek isteyenler için yeni bir alternatif sunuyor. Pin World Bowling Salonu ise gençlerin önemli bir buluşma noktası olmasının yanı sıra, bu alanda bölgenin ilk tesisi olacak.

Liman Bandırma AVM içinde yer alan mağazalar; “Kipa Extra, Tekzen, Teknosa, LC Waikiki, Kığılı, Koton, Mavi Jeans, D’S Damat, FLO, Adil Işık, Batik, Mudo, De Facto, Cinefora, Pin World Bowling, Game Plus, D Plus, Hayal Dünyası, English Home, Sunset Mayo, Favori Kuyumculuk, Lee Cooper, Penti, Kanz, Andy Wawa, Baby Dorre, Euromoda, Arçelik, Samsung, Mc Donald’s, Burger King, Sultanahmet Köftecisi, Kahve Diyarı, Padişah Köfte, Öztaylan Sütevi, Pizza Pizza, Kumpir Box, Bay, Mado, Döner, Pasaport Pizza, Abide Kebap, Çiçek Izgara, Şeker Piliç, Autowax , Erdemalp Kuru Temizleme ve Terzi, White Tobacco Gift Shop, Opal Optik, Kağan Parfümeri, Keremika, Rugan Ayakkabı, Barçın Spor, Necati Gün Gümüşçülük, Picassu Dericilik ve 13 adet stand.”

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.