Migros’un Çekiliş Kampanyası Sonuçlandı

Avm Haber

Hayat Kimya ve Migros’un gelenekselleşen çekiliş kampanyasına katılan tüketiciler Money Card ile 20TL’lik Hayat Kimya ürünlerini aldılar, çekilişe katıldılar ve büyük hediyelerin sahibi oldular.

Hayat Kimya ve Migros’un gelenekselleşen çekiliş kampanyasına katılan tüketiciler Money Card ile 20TL’lik Hayat Kimya ürünlerini aldılar, çekilişe katıldılar ve büyük hediyelerin sahibi oldular. 3 kişi Mercedes C180 K Prime Otomobil ve 10 kişi I-Pad kazandı.

Hayat Kimya tarafından 14 Ekim-10 Kasım tarihleri arasında tüm Migros mağazalarında çekiliş kampanyası gerçekleştirildi. Kampanyası kapsamında Money Card ile tek seferde 20 TL’lik Bingo, Papia, Familia, Teno, Molfix, Molped markalı ürün alışverişi yapan tüketiciler çekilişe katılmaya hak kazandılar.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün izni ile Cartoon Otel’de düzenlenen çekiliş kampanyasına 41.799 başvuru yapıldı. 6 Aralık 2011 tarihinde noter huzurunda yapılan çekilişin sonuçları 9 Aralık tarihli Vatan Gazatesi’nde ve Hayat Kimya web sitesinde yayımlandı. Mehmet Çolak-Adıyaman, Sebile Karagöl-Antalya ve Veysel Kaban-Eskişehir’den katılarak Mercedes C180 K Prime Otomobil kazanma şansına sahip oldular.

Çekilişi kazanan talihlilerimize 30 Aralık 2010 tarihinde Hayat Holding Binası önünde düzenlenen tören ile Mercedes C180 model araçları teslim edildi. I-pad kazanan talihlilerin hediyeleri adreslerine gönderildi.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.