Olimpa AVM Başakşehir

Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri

Fuzul Yapı’nın Başakşehir’de yapılan Olimpa Alışveriş Merkezi, lüks mağazaları ve recidence’leriyle 15 yıl önce boş araziden oluşan bölgede yeni bir hayat sunuyor

Fuzul Yapı’nın Başakşehir’de yapımına açtığı Olimpa Alışveriş Merkezi 40 milyon dolara mal oldu. 2010 yılında faaliyete geçenn Olimpa Alışveriş Merkezi ve Recidence bünyesinde, büyüklükleri 14 ile 400 metrekare arasında değişen mağazalar, bir hipermarket, fast food, kafeteryalar ile sinemalar, çocuk oyun alanı, fitness merkezi ve mescit bulunuyor.

MAĞAZA SAYISI AZ
Olimpa AVM Pazarlama Müdürü Ümit Bozkurt, Başakşehir’in keşfedilmemiş bir alan olduğunu ve en büyük eksiklik olarak, her türlü altyapısına rağmen, sosyal hayatla ilgili bir mekanın olmadığını söyledi. İstanbul’da toplam 230 alışveriş merkezinin olduğunu ifade eden Bozkurt, bu merkezlerin aynı lokasyon üzerinde olması yüzünden merkez enflasyonu yaşandığını ancak Olimpa’nın Başakşehir’de ihtiyaca yönelik olduğunu söyledi. Bozkurt ‘Mağaza sayısını artırmak yerine az sayıda mağaza ile Olimpa AVM’yi projelendirdik. Burada mağaza alan firma bilecek ki o sektörde enflasyon olmayacak’ dedi.

AÇILIŞ TARİHİ
Tarih: 18 Aralık Cumartesi
Saat: 16.00
Yer: Olimpa AVM
ADRES: Başakşehir Mah. Erdem Beyazıt Cad. No:5, 1. Etap yanı Başakşehir/İST

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.