Özdilek AVM Eskişehir

Eskişehir Alışveriş Merkezleri

Aynı Çatı Altında Yüzlerce Marka, Binlerce Ürün Çeşidi

Eskişehir’e büyük bir canlılık katacak, alternatifli alışveriş merkezi olacak Özdilek Alışveriş Merkezi; Tepebaşı Belediyesi sınırları içerisinde, Anadolu Üniversitesi karşısında, Hava Müzesinin karşısında bulunmaktadır. 45 milyon dolarlık bir yatırım olan ve şehrin önemli kavşak noktaları arasında yer alan Özdilek Alışveriş Merkezi, insanların kolaylıkla ulaşabileceği konumuyla ön plana çıkmaktadır.

45 bin metrekare alana sahip ve 600 personelin istihdam edileceği Özdilek Alışveriş Merkezi bünyesinde Özdilek Hipermarket, Özdilek Büyük Mağaza, Özdilek Kafe ve Restoran, 7 salondan oluşan Özdilek Cinetime Sinema ve 5 Boyutlu Sinema, Starpark Lunapark, Teknosa Extra, Burger King, Sbarro, Popeyes, Polen Tantuni, Turkcell, Playtime, Eczane ve Optik Mağazası ile sizin ve ailenizin yaşamına farklı renkler katacak. Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi’nde Spa Wellness tesisleri de bulunuyor. Yeşil alanlar, açık otopark ve 622 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla hizmet verecek olan Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi; aydınlık, ferah, güvenli ve rahatlığı ön plana çıkaran mimari özellikleri ile, yılda yaklaşık 5 milyon ziyaretçinin gelmesi beklenmektedir.
Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi; insanların şehirden gelip araçlarını parkedip, rahatça alışverişlerini yapabilecekleri, isterlerse çeşitli etkinliklere katılabilecekleri, dinlenip, eğlenebilecekleri, açık mekanlarda dolaşabilecekleri, özgür bir ortamda birçok fonksiyonu bir arada bulabilecekleri bilinen Özdilek hizmet kalitesinde yaşayabilecekleri bir konsepte sahiptir. Alışveriş Merkezi; konumu, müşteri odaklı mimarisi, kalitesi ve teknolojisi ile modern bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak tasarlanırken yılın her günü ziyaretçilerine rahatça alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor.

Açılış tarihi: 23.12.2011
Toplam kapalı alan: 45.000 m2
Personel sayısı: 600

Adres : Hoşnudiye Mahalleri Doğruer Sokak No:1 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Telefon : +90 222 – 330 59 69 Fax : +90 222 – 330 40 55

Hizmet verilen saatler:
Hipermarket- Mağaza
Açılış : 10:00 Kapanış : 24:00
Kafe Restoran
Açılış : 08:00 Kapanış :24:00

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.