Prime Mall Avm

Hatay Alışveriş Merkezleri

Kuruluş Tarihi
25.08.2010

Adres:
Numune Mahallesi. Eyüp Sultan Caddesi No: 1, 31230 Iskenderun, Turkey

Şirkete Genel Bakış
Açılış tarihi: 25 Ağustos 2010
Kiralanabilir alan: ~ 35,500 sqm
Kat sayısı: 4 (perakende) + 3 (otopark katı)
Mağaza sayısı: 126
Eğlence alanı: Multiplex sinema, bowling, çocuk oyun alanı
Yiyecek içecek mekanları: Foodcourt, restoranlar, cafe ve barlar

Açıklama
• Konforlu, 3 katlı otopark
• Özel müşteri servisleri
• Fiziksel engellilere ayrılan özel park yeri ve giriş
• Fiziksel engelliler için özel tuvaletler
• Özel müşteri ulaşım hizmeti
• Tekerlekli sandalye hizmeti
• Ziyaretçiler için emanet dolabı hizmeti
• Kuru temizleme
• Terzi
• Çilingir
• Bilgi ve yönlendirme için danışma
• Bankamatik hizmeti
• Araba yıkama
• Çocuklar için boogie arabalar ve bebek puseti hizmeti
• Konforlu dinlenme alanları
• Taksi çağırma hizmeti

Alışveriş Herkes İçin Keyifli Olacak

Prime Development, yerli ve yabancı markaları Türkiye’nin en çağdaş alışveriş merkezi Prime Mall’da bir araya getiriyor.

İskenderun’un ilk alışveriş merkezi Prime Mall her mevsim, her yaştan ziyaretçinin en popüler buluşma yeri olacak. Sinema salonları, çocuklar için oyun alanları, restoran ve kafelerin yanı sıra, profesyonel bir ekip tarafından düzenlenecek farklı ve eğlenceli aktiviteler, Prime Mall’u gidilecek yerler listesinde birinci sıraya oturtuyor.

Ulaşım açısından avantajlı bir konuma sahip olan alışveriş merkezi, doğu ve batı girişlerinde yer alan büyük meydanlarıyla kentte yaşayanların kolayca bir araya gelebilecekleri, birlikte keyifli zaman geçirebilecekleri yeni buluşma noktaları sunuyor. Batı girişinde yerel bitki ve meyve ağaçlarıyla yeşillendirilen, amfi tiyatro ve kafelerin yer alacağı meydan, düzenli aktivitelerle ziyaretçilere alışveriş merkezi dışında da dinlenme ve eğlenme özgürlüğü sunuyor. Doğu girişindeki su parkı ise alışveriş merkezinin mimarisini ön plana çıkarırken, kentin genel görünümünü zenginleştiriyor.

Alışveriş merkezi geliştirme ve yönetimi konularında uluslararası deneyime sahip Prime Devolopment ekibi, Prime Mall’un uzun yıllar bir cazibe merkezi olarak kalması için profesyonel yönetim ve pazarlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Sıradışı Bir Alışveriş Deneyimi İçin Sıradışı Bir Alışveriş Merkezi!:/p>

Çağdaş bir anlayışla planlanan Prime mall’un mimarisinde işlevsellik, tasarım ve konfor ön planda tutuluyor. Kentin yerel mimarisi ve doğal güzellikleriyle ustalıkla bütünleşecek, yenilikçi ve geri dönüşümlü malzemeler bir arada kullanılarck, modern ve dinamik bir tasarım uygulanıyor. Yapının uzun ömürlü olması ve enerji tüketiminin her zaman optimum düzeyde tutulabilmesi için gerekli tüm çalışmalar profesyonel mimar ve mühendis ekiplerimiz tarafından titizlikle gerçekleştiriliyor.

İç mekan aydınlatma öğeleri, konusunda profesyonel danışmanlar tarafından özenle belirlenen Prime Mall alışveriş merkezinde, gece gündüz farkı kolayca hissedilebiliyor. Tamamı özel camla kaplı kubbeler, gün ışığından maksimum fayda sağlarken, ziyaretçilerimiz gün içinde zaman kavramlarını kaybetmeden keyifli ve uzun saatler geçirebiliyor.

Prime Mall sıradışı bir alışveriş keyfi yaşatmak için özenle tasarlanıyor. Yapıdaki tüm katlar; yaşayan yeşil alanlar, özel su ve ışık oyunlarıyla zenginleştirilmiş havuzlar ve dinlenme bölümleriyle gerçek sokak görüntüsü ve duygusu yaratacak şekilde yeniden tanımlanıyor. Ziyaretçiler huzurlu ve samimi bir atmosferde alışveriş yaparken, konforun ve rahatlığın tadını çıkarabiliyor.
(yalnızca başı)

Misyon
Biz gayrimenkul geliştirme sektörünün dünya çapında en genç firmalarından biri olarak sıra dışı bir anlayışı temsil etmekteyiz.

Bizler, gerçekleştirme aşamasına ulaşmış projelerin, güncel pazar taleplerine en verimli biçimde cevap verebilmeleri ve size en uygun büyüme fırsatlarını sağlayabilmeleri için, gerekli koşulların ancak dünya çapında çalışan esnek ve işine odaklanmış uzman kadrolarla sağlanabileceğini düşünüyoruz.

Bu anlayışımızın ardında ekibimizin, alışveriş merkezi projeleri geliştirme, gerçekleştirme ve yönetimi alanlarındaki 15 yılı aşkın tecrübesi yatmaktadır.

İş Geliştirme, mimari, inşaat, kiralama, finans ve alışveriş merkezi yönetimi alanlarında uzmanlaşmış ve disiplin lerarası çalışan bir kadroyla geniş kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Prime Development, bölgesel özellikleri çağdaş teknolojilerle birleştiren her bir Prime Mall projesi ile güven vaadeden bir çözüm ortağı olmayı ve geleceğe yönelik gelişim planlarınızda size destek sağlamayı hedeflemektedir.

Yaklaşık 100 milyon dolara mal olan Prime Mall, İskenderun ve bölgenin ilk ve tek alış veriş merkezi olma özelliğini taşıyor.

Almanya merkezli gayrimenkul yatırım şirketi Prime Development, Türkiye’deki ilk projesi olan Prime Mall Alışveriş Merkezi’nin açılışını yaptı.

Alışveriş merkezleri yatırım ve işletmecisi Prime Development’ın Türkiye’deki ilk AVM yatırımı Prime Mall İskenderun, törenle hizmete açıldı.

Alışveriş merkezleri yatırım ve işletmecisi Prime Development’in Türkiye’deki ilk AVM yatırımı Prime Mall İskenderun, düzenlenen törenle hizmete açıldı. İki ayrı açılış programı çerçevesinde İskenderun ve bölge halkının hizmetine giren alışveriş merkezinde düzenlenen gala yemeğinde iftar sofrası kuruldu.

Hatay Valisi Celalettin Lekesiz’in de katıldığı ilk açılış töreni, dün akşam gerçekleştirildi. Bu sabah saatlerinde ise vatandaşların ve İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek’in katılımıyla alışveriş mağazası açılışı gerçekleştirildi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdikleri açılış sonrası basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya; Prime Development yönetici ortakları Dr. Philipp Von Wilmowsky ve Carsten Probst, Prime Development Genel müdürü Dr. Artuğ Çetin ve Prime Mall İskenderun AVM Müdürü Arzu Özerdem katıldı.

Prime Development Yönetici Ortağı Dr. Philipp Von Wilmowsky, Prime Mall İskenderun’un büyük çaba ve gayretlerle hizmete hazır hale getirildiğini ve ticari amaçtan öte kültürlerarası barış köprüsü olacağını söyleyerek, “Prime Mall İskenderun’un yapımında çalıştığımız Türk ortaklarımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum ve bölgeye hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Wilmowsky, Türkiye pazarına Hatay ve İskenderun’dan girmelerini, bölgenin Doğu Akdeniz’in yükselen değeri olmasına bağladı. Wilmowsky, “Türkiye pazarına girdiğimizde geniş araştırmalar yaparak bölgelerdeki potansiyeli inceledik ve yatırımlarımıza Anadolu’dan başlama kararı aldık. Aradan geçen süre içerisinde ne kadar isabetli bir karar aldığımızı görüyoruz. Şimdi İskenderun bir alışveriş merkezi sahibi oldu. Bölgede yeni istihdam kaynakları oluşturacak, aynı zamanda yerel girişimcileri de franchise
fırsatlarıyla tanıştıracak önemli bir yatırım yaptığımızı, açılışıyla birlikte yerel halkın da yaşamının içinde onlara değer katacak bir sonuç ortaya çıkaracağımızı görüyoruz” dedi.
Prime Development yönetici ortağı Carsten Probst ise, Prime Mall İskenderun’da bulunan mağazaların y