Profilolarda Değiştirme Kampanyası AVM’lerde Devam Ediyor.

Avm Haber
Değiştirme 2010 süreci kapsamında atılımlarını sürdüren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, altıncı konsept mağazasını Forum Aydın Alışveriş Merkezi’nde açtı.

Yalın, fonksiyonel ve dayanıklı ürünlerle öne çıkarak tüketicilerine güvenilir, şık ve çevreci ürünler sunan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, ‘Değişim 2010’ çerçevesinde İstanbul Cevahir, Antalya Özdilek, Forum İstanbul, Ege Park ve Sanko Park ardından altıncı konsept mağazasını Forum Aydın Alışveriş Merkezi’nde açtı. 27 Kasım’da düzenlenen AVM mağazası açılış törenine basın mensuplarının yanı sıra BSH Grubu’ndan üst düzey yöneticiler de katıldı.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Profilo Satış Direktörü Semir Kuseyri, ‘Değişim 2010’ sürecinin bu yıl başarıyla gerçekleştirildiğini belirterek önümüzdeki yıl da atılımların süreceğini belirtti. Yeniden yapılanma süreci kapsamında satış ekibini tazelerken bayi yapısını da tekrar gözden geçirdiklerini ifade eden Kuseyri sözlerini şöyle sürdürdü: ‘2009 yılında BSH Grubu’nun Türkiye’de ve tüm dünyadaki en karlı yerel markası olduk. 2010 yılı için çok daha yüksek hedeflerle yola çıktık ve bu hedeflere de ulaşmayı başardık. Önümüzdeki dönemde de oluşturduğumuz sağlam temelli stratejiler ile sektörde yıldızı parlayacak, pazardaki hareket ve canlılığı sürdürecek öncü ve güçlü markalardan biri olmaya devam edeceğiz’ dedi.

Tüketiciye deneyimleme fırsatı sunmak önemli

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin son 2 yıl içinde ürün gamının zenginleştirilmesinden, tüketiciye ulaşılan kanalların yenilenmesi ve geliştirilmesine kadar pek çok alanda büyük bir değişim yaşadığına dikkat çeken Profilo Satış Direktörü Kuseyri, ‘Kaliteli ürünlerle donatılmış, satış ve ürün konusunda eğitilmiş bayilerimizle tüketicilerimize eskisinden de iyi hizmet veriyoruz.’ dedi.

Profilo, özellikle ankastre, bulaşık makineleri, kurutma makineleri ve küçük ev aletleri konusunda 2010 yılında büyük bir yol kat etti. Kuseyri, ‘Ürünlerimizi tüketicilerimize bayi mağazalarında deneterek tanıtma konusundaki girişimlerimiz de artarak devam edecek. Sade tasarımı, üstün teknik özellikleri ve fonksiyonelliği bir arada sunan ürünleriyle Profilo’nun pazarımızda kalite ve fiyat ilişkisini en iyi kuran beyaz eşya markası olduğu iddiasındayız. Bu nedenle bilinçli tüketicinin bizi tercih edeceğine inanıyoruz’ şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.