Samsung Fırsatları Devam Ediyor !

Anasayfa Manşet, İndirim
Samsung cep telefonları, birbirinden avantajlı fırsatlarla karşınızda
Bluetooth kulaklık hediyeli Samsung Ch@t 335 ve Samsung C3053 Bliss cep telefonları uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics yeni yılda birbirinden güzel kampanyalara ara vermeden devam ediyor. Sosyal yaşantınız için en akıllı seçim olan Samsung Ch@t 335 ve şık tasarımı ve kesintisiz eğlenceyi bir arada sunan Samsung C3053 Bliss’e sahip olmak şimdi çok daha avantajlı… HM1500 bluetooth kulaklık hediyesi ile gelen Samsung Ch@t 335 379 TL, HM1100 Bluetooth kulaklık ile sunulan Samsung C3053 Bliss ise 279 TL satış fiyatı ile sizleri bekliyor.

Samsung Ch@t 335
Samsung Ch@t 335 herhangi bir QWERTY telefonun sahip olabileceği en ince tasarımıyla, sosyal ağ siteleri, anlık mesajlaşmalar ve eposta ile sizi sosyal çevrenize bağlıyor. Beyaz ve şampanya renkleri ile de göz kamaştıran Samsung Ch@t 335 tarzınızı yansıtmanıza yardımcı oluyor. Gelişmiş QWERTY sistemi, hareket halinde yazmayı zahmetsiz hale getirirken optik dokunmatik kaydırma tuşu ile web siteleri arasında kolayca ve rahatça gezinebilmenize olanak tanıyor.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.