Süper makarnanın adresi

Yeme İçme
Big Plate, makarnalarıyla lezzet keşfine çıkanların ilk adresi oluyor!
Big Plate makarnalarıyla lezzet durağı olduğunu bir defa daha kanıtlıyor. Klasik tatlardan özgün çeşitlere kadar birçok alternatifin yer aldığı Big Plate’te seçim yaparken zorlanmak çok doğal!

Farklı içeriklerle lezzetlendirilen spagettiler makarna menüsünün ilk göze çarpanlarından oluyor. Sarımsak ve zeytinyağı ile sade bir tat sunan Spaghetti Aglio Olio; domates, sarımsak ve taze fesleğenin eşlik ettiği Big Plate Spaghetti ve muhteşem bir uyumu yansıtan Trüf Mantarlı ve Kuşkonmazlı Spaghetti menünün dikkat çekenleri arasında yer alıyor.

Big Plate’in penneleri de denenmesi gereken tatlardan oluşuyor. Acı domates sosuyla tadı katlanan Penne Arabbiata ve formda kalmak isteyenlerin tercihi Sebzeli Kepekli Penne menüdeki çeşitler…

Makarna seçenekleri Big Plate’te bunlarla sınırlı kalmıyor. “Bol bol peynir!” diyenlerin seçimi olan 4 Peynirli Tortiglioni; fesleğenli bolonez sosuyla enfes bir deneyim yaşatan Pappardelle Bolognese; tazelik dolu Fesleğenli Fettuccine ve patlıcan, mozzarella peyniri, domates sosu, fesleğenle zenginleşen Rigatoni Melanzane de makarna severlerin kalbini çalacak lezzetler arasında yer alıyor.

Big Plate
İstinye Park AVM, Hillside girişi, İstinye
0 212 345 62 88
Big Plate hakkında:
Big Plate, 2009 yılında İstinye Park AVM’de açıldı. Big Plate’in menüsünde Akdeniz mutfağı ağırlıklı olmak üzere dünya mutfaklarından örnekler bulunuyor. Big Plate balkon, ana salon ve üzeri açılıp kapanabilen teras olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Hafta içi 09.00–00.00, hafta sonu ise 09.00–02.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Big Plate’in kahvaltı çeşitleri arasında; Solo Pancakes, Blueberry Pancakes, Biggy Banana Pancakes, Very Berry Waffle, Super Cheesy French Toast, Otlu Hafif Tost, Çok Peynirli Tost, Big Plate Kahvaltı Tabağı, Californian Omlet, Beyaz Omlet, Peynirli Omlet, Scrambled Eggs, Sahanda Yumurta, pazar günleri ise Eggs Benedict ve Eggs Royal yer alıyor. Menüde yer alan diğer başlıklar; günün çorbası, başlangıç, sandviç, salata, mini salata, pizza, risotto, makarna, yanında, ana yemek, tatlı, sıcak içecekler, çay serisi, soğuk içecekler ve kokteyl olarak sıralanıyor.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.