TEPE NAUTILUS AVM YENİ YILI BEMBEYAZ KARŞILIYOR

Anadolu Yakası Alışveriş Merkezleri, Avm Haber

1 – 31 Aralık tarihleri arasında gün içinde her 100 tl’ lik alışveriş yaparak çekilişlere katılın. 25.000 tl’ ye kadar hediye kartlarından birini kazanma şansını yakalayın.

Tepe Nautilus, yeni yılın habercisi ve en güzel temsilcisi olan karla kaplı çam dalları, üzerlerinde doğanın süsü olan kuşlar ve her yeri karla kaplı bembeyaz bir alışveriş merkezi olarak yeni yıla hazırlanıyor.

Karın beyazı üzerine yansıyan ışıkların oluşturduğu görsel şölenle yeni yılda yeni fırsat ve umutların olduğu hatırlanır. Aslında karın kapladığı gerçekler unutulmasa da bu oyuna dâhil olmak geleceğe dair umutlu ihtimalleri hep içinde barındırır.

Tepe Nautilus AVM’nin yılbaşı süslemesinde kar motifleri bir başkalaştırma, motifleştirme olarak ele alındı. İki kubbe boşluğunda 8.000 adet kar motifleri kırmızı ışıklı fenerlerle kullanılarak geçmişin izleri, geleceğin ise umutları üstüne farklı bir önerme olarak ele alındı.

Yılbaşı alışverişlerinizi özlemle beklediğiniz karla kaplı bir ortamda yapıp, bembeyaz görüntülerin içindeyken kendinizi sıcacık bir ortamda hissetmek için, Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’ni ziyaret edin

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.