Teras Tema Halkalı’da 476 bin TL’ye 2+1

EMLAK HABERLERİ

Halkalı Atakent bölgesinde inşa edilen Teras Tema Halkalı projesinde yaşam 2014 yılının Şubat ayında başlayacak

İnanlar’ın Terrace konsepti şimdi İstanbul’un yeni çekim merkezi Atakent’te butik, çok özel bir proje olan Terrace Tema ile yükseliyor.

Gerçekleştirdiği çarpıcı ve fark yaratan projelerle bulunduğu bölgeye değer kazandıran İnanlar, özgün mimari ve üstün kaliteye sahip Terrace konseptini Atakent’e taşıyor. Son yıllarda büyük bir hızla gelişen ve İstanbul’un yeni çekim merkezi Atakent’te inşa edilen Terrace Tema, bölgenin tek butik projesi olarak dikkat çekiyor. 360 derece göl, deniz ve park manzarası bulunan 30 ve 40 katlı 2 lüks kulesi ve geniş peyzaj alanları ile yüksek beklentilere, yüksek kalitede butik çözümler sunuyor.

Terrace Tema güncel ev fiyatları;

1 oda 1 salon daireler 300 bin TL-418 bin TL,
2 oda 1 salon daireler 476 bin TL-603 bin TL,
3 oda 1 salon daireler 790 bin TL-951 bin TL.

30 dönüm arazi içinde, 25 dönümünün tamamen sakinlerinin kullanımında olan, 24 dönüm özel bahçe düzenlemeli Terrace Tema, konumu ve mimari çizgisiyle seçkin bir yaşam sunuyor. 30 ve 40 katlı olmak üzere 2 blokta toplam 416 daireden oluşan proje, 1+1, 2+1, 3+1 tipteki daire seçenekleri ile her yaşam tarzı için ideal çözümler sunuyor. 3.210 metrelik 4 ayrı yürüyüş parkuru 525 araçlık otopark kapasitesi, güvenlik 3 metre tavan yüksekliği ile ayrıcalıklı bir hal kazanıyor.

Terrace Tema, her saniyeyi dolu dolu yaşatacak zengin sosyal donatılara sahip. Açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzları, fitness center, türk hamamı, sauna, tenis kortları, koşu yolları, basketbol sahası, mini futbol sahası, streetbol alanı, farklı yaş gruplarına yönelik oyun alanları, zen bahçeleri, dikey bahçeleri, pet parkı, koru alanı, göl ve Tema Park manzaralı Café-Restaurant’ı ile Terrace Tema ritm, denge ve mutluluk dolu bir yaşam vaat ediyor.

Özgün cephesi ve konforlu yaşam alanları ile dikkat çeken proje, Türkiye’nin ilk Tema Parkı’nın yanında yer alan tek butik projesi. Havaalanına 8 dakika mesafede yer alan Terrace Tema, E-5,Tem’e ve metro, raylı sistem durağına yakınlığı ile ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Şubat 2014’te teslim edilecek Terrace Tema, lokasyonu, mimarisi, planlanan yaşam stili ile sadece bugünün değil, geleceğin de yatırım fırsatını sunuyor.

0212 215 50 30

http://www.terracetema.com

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.