The Winston Brasserie Tepe Nautilus’ta

Anasayfa Manşet, MAĞAZA

İzmirli Sir Winston Tea House’un ilk franchise’ı  The Winston Brasserie, Bursa Divan Otel ve İstanbul Akaretler’den sonra şimdi de Türkiye’nin ilk ve tek tematik alışveriş merkezi Tepe Nautilus’ta lezzet severlerle buluştu.  Alışveriş merkezinin -1. katında açılan mekan modern dekorasyonuyla dikkat çekiyor.325 metrekarekapalı, 90 metrekareaçık alana sahip olan The Winston Brasserie, ahşap ağırlıklı dekorasyonu ve bitmemiş tarzlı tavan detayıyla misafirlerine sıcak ve samimi bir ortam sunuyor.

The Winston Brasserie, Sir Winston Tea House’un zengin menüsünü bir adım daha öteye taşıyor.  Başlangıçlar, salatalar, krepler, burger&wrap çeşitleri, makarna ve noodle seçenekleri, risotto, pizza, tavuk, balık, et yemeklerinden oluşan zengin mönüsü, her damak tadına hitap ediyor. Öğle ve akşam yemeklerinde gurme tatlar arayanları ağırlayacak olan The Winston Brasserie, içki kültürünü öne çıkaran zengin bar mönüsüyle de hafta içi veya hafta sonu, keyifli vakit geçirmek isteyenlere seçenek sunuyor.

Tepe Nautilus Deniz Yıldızı kapısından da ulaşılan mekan alışveriş merkezi kapansa da gece 01:00-02:00’ye kadar hizmet veriyor. Launch müzik eşliğinde keyifli bir ortam sunan The Winston Brasserie, her türlü organizasyonlar için de mükemmel bir alternatif oluşturuyor.  Tel: 0216 545 40 90

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.