Torium’da Sömestre Tatili

Avm Haber, Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri

“Torium Avm”

Torium Alışveriş Merkezi’nde bulunan dört mevsim kış sporlarının yapıldığı ve kar oyunlarının oynandığı Türkiye’nin ilk Snowpark’ı “TORIUM Snowpark” Şubat tatilinde öğrencilere kış sponsorlarına özel eğitim programları sunuyor. Çocukların kardan adam yaparak ve kartopu oynayarak da vakit geçirebilecekleri Snowpark’da kayak merkezlerine gitmeden kayak ve snowboard eğitimi almak mümkün

İstanbul Haramidere’de bulunan Torium Alışveriş Merkezi içerisindeki Türkiye’nin ilk ve tek kapalı kar eğlence merkezi ‘TORIUM Snowpark’, sömestr tatilinin başlaması ile birlikte kış sporlarını sevdirmek için öğrencilere yönelik eğitim programlarını hazırladı.
Öğrencilere yönelik hazırlanan kayak ve snowboard eğitim ücretleri pist kullanım+malzeme dahil 2 ders 110 TL, 4 ders 210 TL, 6 ders 300 TL, 8 ders ise 400 TL olarak belirlendi. Snowpark’ta eğitim almak isteyenler 11:00 – 13:00, 13:00 – 15:00, 15:00 – 17:00, 17:00 – 19:00, 19:00 – 21:00 seansları için rezervasyon yaptırarak eğitim alabiliyor.

Türkiye Şampiyonu milli sporcu Kıvanç Taşdemir’in işletme sorumlusu olarak görev aldığı Snowpark’ın eğitmen kadrosunda, Yıldızlar Balkan Şampiyonluğu kazanan, üç kez Dünya Şampiyonasına bir kez Olimpiyatlara katılan ve milli takım antrenörlüğü yapmış Tunç Taşdemir, altı kez Türkiye Şampiyonu olan 1 kez Dünya Şampiyonasına katılan aktif milli takım eğitmenliği yapan Atınç Taşdemir ve milli takım seviyesinde deneyimli eğitmenler bulunuyor.

Eğitmenler tarafından hazırlanan programlarla Snowpark’ın 55 metre uzunluğundaki 3 sıçrama rampalı snowboard ve kayak eğitim parkurlarıyla kış sporuna ilgi duyanlara haftanın 7 günü hizmet veriyor.

Snowpark’ta kayak ve snowboard eğitimlerinin yanı sıra halatlı dağ tırmanışı, kızakla kayma, kartopu oynama ve kardan adam yaparak da eğlenceli zaman geçirmek mümkün.

Eğlence alanında 130 kişi, kayak ve snowboard pistlerinde ise 70 kişinin aynı anda yararlanabildiği Snowpark’ta, misafirler kıyafet dahil her türlü kayak malzemesini yanlarında taşımaya gerek duymadan tesisten temin edebiliyor.

Kar kalitesi ve atmosferi ile Uludağ ve Kartalkaya gibi önemli kayak merkezlerini aratmayan Torium Snowpark’ta kayak ve snowboard eğitimini tamamlayanlar kayak merkezlerine gittiklerinde eğitim almaya gerek kalmadan kış sporlarını yapabilecek seviyeye ulaşabiliyor.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.