Türk Telekom Dünya Çocukları İle Akşam Yemeğinde Buluştu

Anasayfa Manşet, Avm Haber

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom; ana sponsoru olduğu TRT 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenlikleri kapsamında bir akşam yemeği düzenledi. Dünyada kutlanan ilk ve tek çocuk bayramı için 40 ülkeden Türkiye’ye gelen çocuklar bu yıl da unutulmayacak bir akşam yaşadı.

Türk Telekom, ana sponsoru olduğu 23 Nisan etkinlikleri kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlediği akşam yemeğini bu yıl Ankara Rixos Otel’de gerçekleştirdi.

Türk Telekom İnsan Kaynakları Destek ve Regülasyon Başkanı Şükrü Kutlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyona; şenlikler kapsamında Türkiye’ye gelen 40 ülkeden misafir çocuklar ve Türkiye’den aileleriyle birlikte gelen çocukların yanı sıra yabancı basın mensupları da katıldı.

Yemek öncesi çocuklara hitap eden Türk Telekom İnsan Kaynakları Destek ve Regülasyon Başkanı Şükrü Kutlu; “Türk Telekom’un geleneksel akşam yemeğinde 5. kez dünya çocuklarıyla bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını belirterek ‘Bu özel günde geleceğimiz çocuklarımızı ağırlamaktan kıvanç duyuyoruz. Her yıl olduğu gibi çocuklarımıza keyifli bir akşam yaşatmayı amaçladık” dedi.
Türk Telekom İnsan Kaynakları Destek ve Regülasyon Başkanı Şükrü Kutlu yemek sonrasında çocuklarla bir hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.