Winx Club Forum Ankara’da

ETKİNLİKLER
Forum Ankara Outlet’e gelen çocuklar Çizgilerle Winx Club Sergisi sürprizi ile karşılaşıyor.
2012 yılının çocuklar için en büyük sürprizi Winx Club’tan geliyor. Özellikle kız çocuklarının hayranı olduğu Winx Club Perileri, Bloom, Stella ve Flora yarıyıl tatilinde “Çizgilerle Winx Club Sergisi” ile Forum Ankara Outlet’e geliyor.
Forum Ankara Outlet’in ağırlayacağı “Çizgilerle Winx Club” sergisinde çocuklar; Winx Club’ın yaratıcısı İtalyan Iginio Straffi’nin imzasını taşıyan eskizlerin yer aldığı sergiyi gezip bir çizgi filmin yapım aşamasını görebilecekler. Aynı zamanda; kendi karakterleriyle özdeşleştirdikleri Winx Perileri’nin çizimlerini çizgi film sezonları boyunca geçirdikleri değişimleri de yakından inceleme imkânına sahip olacaklar. Serginin en dikkat çekici tarafı ise binlerce çizgi film karesi kullanılarak oluşturulan devasa Winx Club Perileri’nin kolaj çalışmaları.

Çocuklar için özel atölyeler
Forum Ankara Outlet’te 27 Ocak – 12 Şubat günlerinde çizgi film sergisiyle birlikte hafta sonları çocuklar için özel atölyeler de bulunuyor. Winx Club atölyesinde çocuklar sevdikleri Winx Peri’si ile birlikte kendi yaratıcılıklarını ve çizim kabiliyetlerini eğlenceli bir şekilde geliştirecekler. Forum Ankara Outlet’te tüm gün boyu devam edecek Winx Club sergi ve etkinlikleri ile tam bir karnaval havası yaşanacak.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.