korupark avm1

Korupark Alışveriş Merkezi

Bursa Alışveriş Merkezleri

Korupark Alışveriş Merkezi

Mimari projesini Tago Mimarlık’ın yaptığı Korupark Alışveriş Merkezi 169.000 m2 toplam inşaat alanı ve 74.580 m2 kiralanabilir alanı ile 196 seçkin ulusal ve uluslararası markaya ev sahipliği yapıyor.

İki kapalı otopark, üç çarşı ve bir sinema katından oluşan Korupark Alışveriş Merkezi büyüklüğü, mimarisi, lokasyonu, aydınlatma açısından gün ışığına olanak tanıyan atriumu ve mağaza karması ile Bursa’da alışveriş alışkanlıklarını değiştiren bir AVM olma özelliğide taşıyor.

Türk ve dünya mutfağından farklı alternatif tatların yer aldığı food court alanında özel oturma alanlarına sahip restoranlar ve cafelerde yer almakta. 2500 m2 çocuk eğlence merkezide çocuk, genç, yaşlı her yaş grubunun uğramadan geçemediği mekanlar.

korupark avm
korupark avm

Korupark Alışveriş Merkezi Sinemaları

Cinetech Korupark Sinemaları 9 sinema salonunda 1321 kişilik koltuk kapasitesi ile son teknolojiyi Bursalılarla buluşturuyor. İki kattan oluşan Cinetech Korupark Sinemaları’nda birinci katta fuaye, loca, gişe ve cafe alanı bulunurken, ikinci katta ise salonlar ve büfe yer alıyor.

korupark avm1
korupark avm1

Cinetech Korupark Sinemaları : 0 224 242 93 83

Korupark AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Mudanya Yolu, 9. Km, Merkez – Bursa
Tel.: 0 224 242 35 35

Korupark AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
www.korupark.com.tr

1 Yorum “Korupark Alışveriş Merkezi

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.