DEPOSİTE AVM; OBEZİTESİZ YAŞAM MARATONU

Deposite Outlet, 3 Ekim Dünya Yürüyüş Günü nedeniyle obezitesiz bir yaşam için yürüyüş maratonuna hazırlanıyor. Obezite ile mücadele kapsamında Sağlık Bakanlığı işbirliğiyle gerçekleştirilecek aktivitede, 3 Ekim Çarşamba günü alışveriş merkezinde 13:00-13:15 saatleri arasında tüm yürüyen merdivenler durdurularak sağlıklı yaşama dikkat çekilecek. Uzman Diyetisyen Işın Sayın tarafından verilecek olan seminerde sağlıklı yaşama dair ipuçları verilirken, ziyaretçiler sağlıklı yaşama yönlendirilecekler.

Deposite Avm’ de Yeni bir dünya rekoru

Deposite Outlet’te 8 Nisan-8 Mayıs tarihleri arasında “Asr-ı Sur” isimli resim sergisini sanatseverlerle buluşturan ünlü Ressam Alan, yeni bir dünya rekoru denemesi için kolları sıvadı. 5 Mayıs Cumartesi günü saat 14:00’da Deposite Outlet’te noter huzurunda gerçekleştirilecek olan rekor denemesinde ünlü ressam bir saat içinde 10 adet yağlı boya resim yapmayı deneyecek.

Deposite AVM Yarışma

MİNİKLERİN JÜRİYİ GÜLMEKTEN KIRIP GEÇİRDİĞİ YARIŞMADA FİNALE YAKLAŞILIYOR Deposite Outlet bünyesinde barındırdığı Deposite Çocuk Kulubü ile birlikte yetenekli ve şirin çocukları bulmak için çıktığı yolda ön elemeyi geride bıraktı. 3-12 […]