Kipa Hiper Market Alışveriş Merkezi Şubeleri 2016

Kipa Hiper Market Alışveriş Merkezi Şubeleri 2016

Kipa Hiper Market Alışveriş Merkezi Şubeleri 2016 Kipa Hiper Market Alışveriş Merkezi Şubeleri 2016, 1992 yılında, 100 ortaklı bir girişim olarak İzmir’de kurulmuştur. Kipa isminin tek başına bir anlamı yoktur […]

MESA Plaza Alışveriş Merkezi

Mesa Plaza Alışveriş Merkezi, 150.000 nüfusa ulaşmış bulunan Ankara – Çayyolu yerleşim alanı içerisinde ve aynı zamanda ODTÜ, Bilkent, Hacettepe ve Başkent üniversite kampüslerinin ve kamu kuruluşlarının yer aldığı Eskişehir yolu üzerinde, MESA Koru Sitesi girişinde, 55 mağazanın yer aldığı 14.000 m2 kiralanabilir büyüklükteki bir alandır.

ODC Center Alışveriş Merkezi

Ankara çağdaş bir alışveriş merkezini kucaklıyor. 8000 metrekarelik kapalı alanı ile ideal bir alışveriş mekanı olan ODC Center Alışveriş Merkezi, Ankara’nın batı gelişme koridoru olarak tanımlanan Eskişehir yolunun güneyinde Konya Devlet Yolu ile ODTÜ (Ortadoğu Teknik Üniversitesi) arasındaki konut gelişme bölgesinde yer almaktadır.

Akcenter Alışveriş Merkezi

Akcenter AVM, Ankara’nın en büyük yerleşim merkezi Eryaman’da, Eryaman metro ana istasyonuna 500 m uzaklıkta, Kızılay’a 25 dk. mesafededir. Bölgenin en büyük okulu, sağlık ocağı ve ana okulu yanında Türk konut blokları arasındaki konumu gereği cazibe merkezi haline gelebilecek şekilde planlanmıştır. Alışkanlıklarınızı değişmesine neden olacak başlı başına bir hayat Akcenter Alışveriş Merkezi’nde buluşalım..