2011 En İyi Kafe Ödülü Cookshop’un !

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Avm Haber

2011 En İyi Kafe Ödülü Cookshop’un. Palladium AVM kendilerini kutluyor ve herkesi Palladium Cookshop’un eşsiz mönüsünü ve benzersiz ambiyansını keşfetmeye çağırıyor.

COOKSHOP’UN DİLİNDEN COOKSHOP CAFE
Her şey yemek yapmanın ne kadar eğlenceli ve kişiye özel bir iş olduğunu anlamamla başladı. Aynı yemeğin, farklı ellerden apayrı lezzetlerle çıkıyor olması beni tatların gizemli dünyasında uzun süreli bir yolculuğa çıkardı.
Püf noktalar, pişirme teknikleri, baharatların kullanımı, yeni tatlar yaratma isteği ve bunun gibi birçok lezzet dolu bilgi sonucu COOKSHOP. dünyaya geldi. Keşfettiğimiz yeni tatlar, misafirleri tanıdık birer yüz haline getirmişti ki, şimdi kalabalık bir ailenin fertleri olmanın tadını hep birlikte çıkarıyoruz.
Annesinin elinden olmayan hiçbir yemeği yiyemeyen misafirlerin ağzından ”her zamankinden” lafını duymak bile bize daha çok çalışma azmi veriyor. Sürekli deniyoruz… Daha iyiyi, en yeniyi, çok lezzetliyi bulmak için çabalıyoruz.
Karşılığını ise yemeğini bitiren misafirlerimizin yüzündeki gülümsemeyle alıyoruz. Onlardan gelen önerileri de mutlaka değerlendiriyoruz. Yeni lezzetlerimizi önce onlarla paylaşıp fikirlerini alıyoruz. Çünkü burası bizim olduğu kadar onların da evi… Yalnızca yemek yemek için değil, yemek yemenin tadına varmak için tercih ettikleri bir mekan COOKSHOP!
Siz de yemek yemeyi seviyorsanız, COOKSHOP.’ a bekleriz.
Ayşe KAZANCI

1 Yorum

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.