21-23 Nisan’da Starcity Tam Bir Karnaval!

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri

Starcity Outlet’in sayısız etkinlikleriyle 23 Nisan kutlu, çocuklar çok mutlu olacak.

Ülker Sinema Şenliği! Ülker’in Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı onuruna geleneksel hale getirdiği ‘Ülker Çocuk Sineması Şenliği’, 21 Nisan 2012 Cumartesi günü Starcity’de perde açıyor. Starcity’nin minik müdavimleri bir çocuk filmini sürpriz hediyeler eşliğinde ücretsiz izleme olanağına kavuşacak.

Toyzz Shop Beyblade Turnuvası Beyblade arenası ile heyecan dorukta! 21-22-23 Nisan tarihlerinde kişiselleştirilebilen Beyblade’ler ile farklı stratejiler ve mücadele teknikleri Starcity’de! Heyecan dolu turnuvaya tüm çocuk ziyaretçilerimiz ücretsiz katılabilecek.

Keşif Küresi yine Starcity’de! Starcity minik müdavimleri ilk çağa yolculuk yapıyor! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel keşif küresi gösterimine tüm çocuklar davetlidir.

Nt Kitap Şenliği , Dalin civciv maskotu ile hediyeli yarışmalar, İhlas Koleji ve Bilim Koleji öğrencilerinin dans gösterileri, Doğa Koleji, Arel Koleji atölye çalışmaları ve daha bir çok eğlenceli etkinlik 21-23 Nisan tarihleri arasında Starcity Outlet’te sizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.