212 İstanbul Alışveriş Merkezi

Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri, İstanbul Alışveriş Merkezleri

212 İstanbul Alışveriş Merkezi ve Avm

İstanbul’un; yeni, göz alıcı, modern, keyifli, eğlenceli, sportif, doğayla barışık, ferah, konforlu, fırsat dolu, dinamik yaşam merkezi.

Alışveriş ve yaşam merkezi olarak dünyaya yeni bir adres olan 212 İstanbul AVM; şehrin tam ortasında, doğayla iç içe, modern ve keyifli bir yaşam alanı sunuyor. 55,560 m2 alan üzerinde yapımı süren ve mayıs 2009’da hizmete sunulması planlanan 212 İstanbul Alışveriş Merkezi’nde alışılmışın dışında bir deneyim sizi bekliyor.

Farklı mimarisi ve çimle kaplı bir yapıya sahip olan 212 İstanbul Alışveriş Merkezi, aktif, sportif ve eğlenceli bir hareket alanı yaratıyor. Alışveriş merkezi, dört mevsim farklı etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli deneyimler sunmayı planlıyor. Kesin hatlar ve sert çizgilerle ayrılmış alanların yerine, kullanıcıyla birebir iletişime giren ve her adımda değişik görüntüsüyle kendisini yenileyen bir dinamizm yaratan tasarım, çatıdan farklı açılarda gelen gün ışığının da akılcı kullanımıyla beraber alışveriş merkezineayrıca canlılık katıyor.

Yeşil alanın hemen yanında yükselen ve akıllı bina olarak tasarlanan 40 katlı rezidans kulesi, 24 saat güvenliğin yanında sunduğu sosyal ve sportif etkinlik alanlarıyla hayatınızdan zevk almanızı sağlıyor. Çağdaş mimari ve mühendislik çözümlemelerle hazırlanan ve farklı alanlarda 539 daireyle yükselen rezidans ile yaşam kalitesi de yükseliyor.

212 İstanbul AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Edip Uluslararası Gayrimenkul ve Turizm A.Ş. Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. No:5 Bağcılar – İstanbul
Tel.: 0 212 446 38 68
Faks: 0 212 446 38 80

212 İstanbul AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
www.212istanbul.com

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.