212 İstanbul Power Outlet AVM

Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri
212 İstanbul Power Outlet, 70 yılı aşan geçmişi ve tecrübesi ile Türkiye’nin örnek gruplarından olan Akın Holding çatısı altında 2006 yılında kurulan Edip Uluslararası Gayrimenkul ve Turizm A.Ş., bünyesinde yer almaktadır.

212 İstanbul Power Outlet, Türkiye’ye yeni gelmek isteyen yabancı markalar ve köklü yerli markaları bünyesinde barındırarak, sektörün gücünü aynı çatı altında tüketiciye ulaştırmayı hedefliyor.

Batısında; Bağcılar, Bayrampaşa, Güngören ve Fatih, Doğusunda; Halkalı, Küçükçekmece, Bahçeşehir, Kuzeyinde Esenler, Başakşehir, Güneyinde; Bahçelievler ve Marmara Denizine kadar olan tüm yerleşime hizmet alanında bulunduran 212 İstanbul Power Outlet, Türkiye’ nin ilk Power Outlet konseptinde hizmet verecek Alışveriş Merkezi olma özelliği ile de bölgeye öncülük ediyor.
212 İstanbul Power Outlet her gelir seviyesinden, her sosyal statüden birey ve ailelerin sosyalleşme, eğlenme ve alışveriş gereksinimlerinin pek çoğunu giderebilecekleri bir çekim merkezidir.

İstanbul’un en büyük Power Outlet’ i 212 İstanbul Power Outlet, teraslı restaurant alanları, çatısında yer alacak açık sosyal alanları ile her türlü aktiviteye ev sahipliği yapma kapasitesine sahip.

212 İstanbul Power Outlet, metrekareye en fazla park alanı yaratan AVM olarak şehir merkezindeki AVM’lerde yaşanan trafik ve park sorunu yapıcı yaklaşımı çözüyor. 3300 araç kapasiteli otoparkı ile ziyaretçilerini trafik sorunundan uzak tutmayı başarıyor. 2011 yılında 212 İstanbul Power Outlet’e direkt olarak gerçekleşecek olan Metro bağlantısı ile ulaşım çok daha kolaylaşacak.

212 İstanbul Power Outlet İletişim Bilgileri:
Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. No:5 34217 Bağcılar – İstanbul
Tel: (0212) 444 4 212
Faks: (0212) 446 38 80
info@212istanbul.com

212 İstanbul Power Outlet Nasıl Gidilir
Yapılan özel kavşak düzenlemesiyle proje alanına taşıt girişi kolaylıkla gerçekleştirilirken, İETT ve halk otobüslerinin yanı sıra minibüsle ulaşım imkanı da bulunuyor. Ayrıca, Esenler – Bağcılar Merkez – Mahmutbey istikametinde hizmet verecek olan ve inşası devam eden Metro sistemi ile de ulaşım gerçekleştirilecek. Basın Ekspres Yolu’na paralel olarak planlanan Marmaray Projesi ise bir diğer alternatif.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.