23 NİSAN COŞKUSU ADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’ NDE!

Avm Haber


Sakarya’ nın gözde alışveriş ve yaşam merkezi ADA Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için birbirinden renkli ve eğlenceli gösterilere ev sahipliği yapıyor.

ADA Alışveriş Merkezi, 91. yılını kutlayacağımız ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen bu güzel ve anlamlı gün için 4 gün sürecek çoşkulu bir programa imza atıyor.

Tüm etkinliklerin “ücretsiz” olarak gerçekleşeceği ve 20 Nisan Çarşamba günü başlayacak olan programın ilk konukları Ukrayna, Moldova, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Azerbaycan, Kırgızistan, Gürcistan ve Türkiye’ den katılacak 180 çocuk dansçı olacak. Ülkelerinin folkloründen örnek sunacakları ve ADA AVM’ nin zemin kat, havuz bölgesinde gerçekleşecek bu muhteşem gösterinin başlama saati ise 19:00 olarak belirlendi.

Müzikal Kukla ve İbiş Kukla Tiyatrosu, Tahta Bacak Show, Jonglör , Levent Sancar ile Tıpatıp Show 24 Nisan günü çocuklarla birlikte olurken, ilköğretim okullarının resim sergileri ve seksek, mendil kapmaca gibi Unutulmuş Çocuk Oyunları da, sürpriz hediyeleri ile birlikte 23-24 Nisan hafta sonunda ADA AVM’de yer alacak.

Çocuk Tiyatrosu ve Çikolata Atölyesi ile bayram daha renkli daha eğlenceli!

ADA AVM etkinliklerinde klasik haline gelen ve Sakaryalı çocukların büyük beğenisini toplayan “Çocuk Tiyatrosu” 23 Nisan Cumartesi günü Saat 13:30’da yiyecek-içecek katında sahne alıyor. İTÜ Çocuk Tiyatrosu tarafından sergilenecek oyunda yine birbirinden hareketli ve neşeli karakterler miniklere hoşça vakit geçirtecek. 24 Nisan Pazar günü ADA AVM’ nin gözde markalarından Kahve Dünyası ile gerçekleşecek Çikolata Atölyesi’nde ise minikler “çikolata şefler”i olarak karşımıza çıkacaklar. Lezzetli çikolata yapım tekniklerini Kahve Dünyası’nın ustalarından öğrenmeye çalışacak olan “minik şefler” etkinlik sonunda kendi yaptıkları çikolataların da tadına bakma fırsatına sahip olacaklar.

Sakarya’ da 3. Yılını geride bırakan ADA Alışveriş Merkezi, eğlenceli ve coşkulu etkinlikleri ile çocuk olmanın keyfini yaşatmaya devam edecek.

İletişim için:

Medihan POLAT
ADA AVM Halkla İlişkiler Müdürü

Tel. 0 264 242 11 00
Fax. 0 264 242 11 09

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.