Ada AVM O Kart’la Puan Puan Hediyeler!

KAMPANYA

Ada Alışveriş Merkezi’nde alışveriş artık parayla değil puanla! O Kart ile yapacağınız alışverişlerde her 1 TL karşılığı 1 PUAN kazanacak, puanlarınızı hediyelere dönüştürebileceksiniz. Üstelik hafta içi yaptığınız alışverişler 2 kat PUAN ile ödüllendiriliyor!

Sakarya’nın gözde buluşma mekanı ADA Alışveriş Merkezi, avantajlı alışverişin kartı “O Kart”ı, “300.000 TL Değerinde Hediye” sloganı ile Sakaryalılar’a sunduktan sonra, yine benzersiz bir kampanyayı hayata geçiriyor. Sakarya’nın en avantajlı kartı O Kart, artık puan topluyor.

Ada Alışveriş Merkezi’nden yapılacak alışverişlerde O Kart şimdi daha fazla avantaj sunuyor. ADA AVM içerisindeki, kampanya dahilindeki mağazalardan yapılacak her alışverişte puan kazanabilir, kazandığınız puanlar ile sahip olacağınız hediyeleri kendi ihtiyacınıza ve zevkinize göre belirleyebilirsiniz. ADA’nın fırsatlarla dolu keyifli ve eğlenceli dünyasında avantajlardan yararlanmanız için oluşturulan O Kart Puan Kataloğu ile her alışverişleriniz fırsata dönüşecek. Vestel LCD TV’den Toshiba Notebook’a, Siemens Mikrodalga Fırın’dan Rowenta Saç Düzleştiricisi’ne kadar, birbirinden farklı ve kaliteli hediyelerin hepsi O Kart Kataloğu’nda yer alıyor.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi ve yönlendirme için alışveriş merkezi içerisindeki O Kart Danışma Kiosklarına uğrayabilir ve www.adaavm.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sizler de O Kart’ın avantajlı puan toplama kampanyasından yararlanmak ve alışverişlerinizi fırsata dönüştürmek için ADA Alışveriş Merkezi’ne uğramayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.