Alışverişin keyfini Cepa’da sürün!

Avm Haber
CEPA Alışveriş Merkezi 2012 yılında muhteşem bir kampanya ile alışverişi keyfe dönüştürüyor!
CEPA Alışveriş Merkezi 2012 yılında misafirlerine alışverişin keyfini doyasıya sürme fırsatı sunuyor. CEPAKART üyeleri 15 Kasım 2011 – 15 Şubat 2012 tarihleri arasında aynı gün içinde yapacakları her 100 TL’lik alışveriş karşılığında 2 adet 2012 model Mercedes C180’den birini kazanma şansı elde ediyor. Üstelik CEPASO üyesi üniversite öğrencileri her 100 TL’lik alışverişleri karşılığında 2 adet çekiliş hakkı elde ediyor.
CEPA Alışveriş Merkezi yoğun ilgi gören kampanyalarına Yeni Yıl Kampanyası ile devam ediyor. CEPAKART üyesi tüm misafirlerine sunduğu birbirinden özel fırsatların yanı sıra CEPA misafirleri yeni yıla 2 adet Mercedes C180’den birini kazanarak girecek. CEPAKART sahipleri kampanya tarihleri arasında aynı gün içinde yapacakları her 100 TL‘lik alışverişlerine bir çekiliş hakkı elde ederken CEPASO KART sahibi üniversite öğrencileri ise iki çekiliş hakkı ile kampanyaya katılabilecekler.

Üstelik CEPA KART ve CEPASO KART’lılara özel CEPA Puan Kampanyası ile her alışverişinizde puan; biriken puanlarınızla size özel hediyeleri de anında kazanabileceksiniz. Siz de CEPA KART’ın ayrıcalıklarından faydalanın ve Yeni yılda sizde ‘Alışverişin Keyfini CEPA’da Sürün!

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.