Antalya Migros AVM 24 – 25 Mart 2012 Çocuk Etkinlikleri

Antalya Alışveriş Merkezleri

ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, 25-26 Şubat 2012 hafta sonundan başlayarak Şubat, Mart, Nisan ayları boyunca her hafta sonu minik ziyaretçilerimiz için renkli bir hafta sonu tatil programı hazırladı.
Çocukların hayal dünyasında yeni bir pencere açmak ve hafta sonu vakitlerini dolu dolu geçirmelerini sağlamak için 24 Mart Cumartesi günü 15.00 ile 16.00 saatleri arasında yapılacak olan çocuk tiyatrosu etkinliğinde Karagöz Trafik Kurallarını öğreniyor adlı 3 kişilik çocuk oyununu seyredebilirsiniz. 25 Mart Pazar günü ise saat 14.00 ile 18.00 arasında Tiyatro Animasyon Gösterisini seyredebilir, mini club etkinliklerinde yer alabilir veya çeşitli yarışmalara katılabilirsiniz. Bunun yanında kurulacak olan Çocuk Oyun Alanında, yüz boyama, resim yapma,  oyun hamurları, masal saati ve bunun gibi birçok aktiviteye ailenizle beraber ücretsiz olarak katılabilir ve iyi vakit geçirebilirsiniz.

25 Mart Pazar günü saat 14.00 ile 18.00’de gerçekleşecek olan etkinliklerimizin listesi aşağıda yer almaktadır. Ayrıca daha ayrıntılı etkinlik takvimini www.antalyamigros.com veya www.facebook.com/AntalyaMigrosAVM adresinden alabilirsiniz.

25.03.2012 PAZAR 14.00 ile 18.00 saatleri arası

–  Tiyatro Animasyon Gösterisi
–  Mini Club etkinlikleri
–  Çocuklara Zumba Fitness
–  Yüz Boyamaları
–  Resim, Oyun Hamur Etkinlikleri
–  Masal Saati
–  Serbest Boyama Çalışmaları
–  Yarışmalar

Antalya Migros Alışveriş Merkezi hafta sonu şenliklerine 25 Şubat – 29 Nisan tarihleri arasında her Cumartesi ve Pazar minik ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.