Antmerkez AVM

Antalya Alışveriş Merkezleri

Antalya’nın Hızla Gelişen Konyaaltı Bölgesi, Yeni Bir Alışveriş Merkezine Daha Kavuştu. Antmerkez Avm, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in Katıldığı Bir Törenle Hizmete Açıldı.

Antalya’nın hızla gelişen Konyaaltı bölgesi, yeni bir alışveriş merkezine daha kavuştu. Antmerkez Avm, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

Açılışta konuşan Başkan Böcek, Konyaaltı’nın hızla geliştiğini belirterek, ilçenin nüfusunun 100 bini aştığını söyledi. Toplam 11 bin metrekarelik alanda, 300 araç kapasiteli otoparkı ve özel mimarisiyle kurulan Antmerkez’in açılışı vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. İçerisinde 40 mağaza ünlü 70 markanın bulunduğu Avm, açılışa özel indirim kampanyaları nedeniyle mağazalara akın eden vatandaşlar, indirimli ürünleri kısa sürede bitirdi.

İçinde kafe, restoran, iç giyim, bebe giyim, parfümeri, Oyuncak, kuyum, bay-bayan tekstil, ayakkabı, çanta, elektronik, ev tekstili, beyaz eşya, mobilya ve çocuk parkı bulunan Antmerkez, sadece Antalya halkına değil, kente gelen yerli ve yabancı ziyaretçilere de hizmet vermeyi amaçlıyor.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.