As Merkez Outlet “Alışverişe Yelken Açın” Kampanyasının Talihlisi Anahtarına Kavuştu

KAMPANYA

1 Mart – 30 Haziran 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen As Merkez Outlet “Alışverişe Yelken Açın” kampanyasının talihlisi Serkan Toprak yelkenli teknesinin anahtarını aldı

Müşterileri için her zaman en iyisini düşünen, cazip fiyat avantajları ve düzenlediği kampanyalarla her zaman kazandıran As Merkez Outlet’in “Alışverişe Yelken Açın” kampanyasında mutlu sona Serkan Toprak ulaştı. Mart ayında düğün hazırlıkları nedeniyle As Merkez Outlet’ten bol bol alışveriş yapan Serkan Toprak’ın şanslı kuponları, Aydınlı Giyim’den aldığı Pierre Cardin takım elbise fişiyle geldi. Serkan Toprak doldurulduğu kuponlar sayesinde dört kişilik yatak kapasitesi olan Gökmarin QS 21 yelkenli tekne kazandı.

Düğün hediyesi olsun
Evlendikten sonra hafta sonlarında eşi Gülin Toprak’la birlikte As Merkez Outlet’e gelen Serkan Toprak, çekilişten sonra Bursa Milli Piyango Müdürü Ahmet Yılmaz’ın telefonuyla büyük bir sevinç yaşadıklarını vurguladı. Yelkenli tekne anahtarını As Merkez Outlet Genel Müdürü Fahir Çam’ın elinden alan Serkan Toprak, “Yelkenli tekneyi düğün hediyesi olarak kabul ediyoruz. Henüz 3 aylık evli olmamıza rağmen balayına çıkamamıştık, böylece yelkenli teknemizle balayı yapma fırsatı yakalayabileceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.