As Merkez Outlette Sevginin fotoğrafını çekin, hediyeleri kazanın

ANASAYFA, Avm Haber, Bursa Alışveriş Merkezleri

As Merkez Outlet’e gelen ve sevdikleriyle fotoğraf çekip Facebook sayfamıza yükleyen takipçilerimiz arasından 3 kişi birbirinden değerli hediyelerin sahibi olacak.

Sevgi Zamanı

Sevgi değerlidir. Sevgi önemlidir. Sevgi herkes için farklıdır. Ama asıl olan sevdiklerimizin değerini bilmektir. Çünkü sevginin değeri kelimelerle anlatılmaz. Biz istedik ki As Merkez Outlet ziyaretçilerimiz, burada sevdikleriyle beraber çektikleri fotoğrafları ölümsüzleştirerek Facebook fan sayfamıza yüklesinler. Jüri üyelerimiz tarafından yapılacak değerlendirmede, sevgiyi en iyi ifade eden ilk beş fotoğrafı takipçilerimizin oylarına sunularak, ilk üç fotoğraf belirlensin.

Sevgiyi fotoğraflayın

13 – 20 Şubat 2012 tarihleri arasında As Merkez Outlet’e sevgiliniz, anneniz, babanız, kardeşiniz ya da yakın arkadaşınızla gelerek istediğiniz bir noktada fotoğraf çekin.
Çektiğiniz fotoğrafları Facebook sayfamıza yükleyin. Sevgililer Günü haftasında buram buram sevgi kokan fotoğraflarınız 21 – 24 Şubat tarihlerinde jüri üyelerimiz tarafından en sevgi dolu fotoğraflar olarak ilk beşe seçilsin. 25 – 29 Şubat 2012 tarihleri arasında oylamaya açılan fotoğraflardan sizin fotoğrafınız dereceye girerse değerli hediyelerimizi kazanın.

Hediyelerimiz

Yarışmamızda ilk üçe giren fotoğraf sahiplerine Teknolojix’den Nikon L 23 fotoğraf makinesi, Pamukkale Turizm’den 2 kişilik İstanbul’a gidiş-dönüş otobüs bileti hediye. Siz de sevginizi anlatacağınız fotoğraflar için elinizi çabuk turun. 3 kişinin birbirinden değerli hediyeleri kazanacağı yarışma linki: https://apps.facebook.com/sevgininfotografi/

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.