Astoria, 4’üncü yaşını kutladı

Avm Haber
2008 yılında ‘Sürprizler Asla Bitmez’ diyerek yola çıkan Astoria AVM, bu sloganı senelerce yaşatmayı hedefliyor.
Kurulduğu günden bu yana kaliteli ve özenli hizmet anlayışından ödün vermeden, çıtasını her geçen gün yükseltmeye devam eden Astoria AVM, 4’üncü yaş gününü yönetim kurulu üyeleri ve önemli konukların katılımıyla geçtiğimiz günlerde kutladı.
Astoria’nın, 4’üncü yaş gününe özel hazırlanan pastayı, Astoria yöneticileri ve misafirler birlikte kesti. Yıldönümü etkinliği kapsamında konuşan Astoria AVM Genel Müdürü Ümit Teoman, İlklere imza atan ve her türlü ihtiyaca cevap verebilen bir AVM oldukları için son derece gururlu olduklarını belirtirken, geçen 4 yıl boyunca kendilerini yalnız bırakmayan konuklarına da teşekkür etti.

Bulunduğu lokasyonda ihtiyaç olan ve aranılan her detayı bünyesinden barındıran Astoria AVM; mağazaları, sinema salonları, cafe -restorantları, SPA’sı, güzellik enstitüsü ve spor merkeziyle yaşamın tam merkezi olabilmenin keyfini yaşıyor.

Hizmet verdiği süre içinde, gelen beklenti ve önerileri yakından takip etmeyi görev edinen Astoria AVM, müşteri memnuniyetini bundan sonraki yıllarda da en üst düzeyde tutmayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.