Astoria AVM W Collection Mağazası

Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri

Bir Vakko Holding kuruluşu olan W Collection, ilk mağazasını İstanbul’da 2003 yılında açtı. Bugün, Türkiye’deki 27 mağazasıyla genç profesyonellerin moda markası konumuna gelen W Collection, erkek modasını teknolojik kumaşlar, yenilikçi detaylar ve çarpıcı renklerle yeniden yorumlayarak dönemin moda anlayışını fonksiyonel kreasyonlarla birleştiriyor.

Koleksiyondaki stil, derinlik ve zenginlik hem iş dünyası hem de günlük hayattaki giyim trendlerini belirleyen bir marka kimliğinin altını çiziyor.
UPPER CASUAL 2011 İLKBAHAR YAZ KOLEKSİYONU Geleneksel W COLLECTION dünyasında, yepyeni renk ve desenlerin şık izleri. Farklı iç astar detaylarıyla farklılaşan takım elbiseler. Klasik giyim zevkini yeniden yorumlayan yün ve ipek karışımı, %100 yün (130′s-150′s) keten ve %100 pamuk kumaşlar. 34 farklı desen ve kumaştan oluşan iddialı bir ceket koleksiyonu. Sadece İtalyan pamuk ipliğinden üretilmiş gömlek serisi 150 modelde 12 yaka seçeneği. Başlı başına bir kravat kolleksiyonu %100 ipekten üretilen 286 farklı desen.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.