Atlantis Eğlence Merkezi

Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri
58.000 m2 kapalı alana kurulu, İstanbul’ un en büyük kapalı eğlence merkezi Atlantis, Türkiye’ de bir alışveriş merkezinin içinde yer alan ilk eğlence merkezi olma özelliğine sahip. Her geçen gün oyunlarına bir yenisini ekleyen Atlantis Eğlence Merkezi, kendini sürekli yenilemekte ve Misafirlerine doyumsuz bir eğlence ortamı sunmayı amaçlıyor.
Birbirinden eğlenceli oyun üniteleri, çocuk tiyatsoru ve çocukların vazgeçilmez keyfi kukla tiyatrosu ile Türkiye’ nin en yeni ve kapsamlı “Sega” oyunlarıyla zenginleştiren Atlantis Eğlence Merkezi oyunlarına, her geçen gün bir yenisini ekliyor.

Yeni oyun üniterleri, yeni logosu ve aileye yeni katılan birbirinden eğlenceli Atlantis karakterleri, Atlantis’ in değişen yüzünün son dönemdeki en belirgin yansımaları olarak dikkat çekiyor.

Atlantis Eğlence Merkezi İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi İçerisinde yer almaktadır. Atlantis Eğlence Merkezi, Pazartesi günleri 1. Kat dışında bakım çalışması sebebiyle kapalıdır. Diğer günler Saat: 11:00′ den 22:00′ ye kadar açıktır.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.