autopia avm

Autopia Avm

Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri, İstanbul Alışveriş Merkezleri

Autopia, Avrupanın en büyük, Türkiyenin birinci ve ilk otomobil alışveriş merkezidir. Yılın 365 günü açık olacak Autopia sizlere bütün yıl boyunca bir otomobil fuarı edası sunuyor.

autopia
autopia
Autopia, gerçekleştirdikleri projelerle inşaat sektörünün önde gelen grupları arasında yer alan Gül inşaat ve Keleşoğlu inşaatın ortaklığıyla inşaa ediliyor.
autopia avm
autopia avm
Autopia, açıldığından itibaren yılda 6.000.000 kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. İstenildiği taktirde özel araçlarıyla insanların kolayca ulaşabilmesi için ulaşım sorunu tamamiyle çözülmüş.
Autopiada araç satın aldığınızda en üst katında olan test sürüş alanında aracınızı deneyebilir, kullanarak satın alabilirsiniz.

autopia avm1
autopia avm1

Autopia’da yetkili ve özel servisler, yiyecek içecek alanları, sigorta işlemleri, oto kuaförleri, tuning mağazaları, bankalar ve kısacası ihtiyacınız olabilecek herşey düşünülmüş. Ayrıca Autopiada birinci ve ikinci el araçlar, klasik araçlar, motosikletlerede yer verilecek.

autopia avm2
autopia avm2
autopia avm3
autopia avm3
autopia avm4
autopia avm4

Proje Ortakları

Keleşoğlu İnşaat ve Gül İnşaat sahip oldukları 30 yıllık sektör deneyimi ve başarılı projelere imza atma geleneğini, Avrupa’nın en büyük otomobil alışveriş merkezi olan Autopia ile devam ettiriyor. 365 gün süren bir otomobil fuarı olarak tasarlanan toplam 150 milyon dolarlık bir yatırımla, 117.000 metrekare satılabilinir ve kiralanabilinir alana ve 470 adet mağazaya sahip olacak AUTOPIA ile yılda 6 milyon ziyaretçi hedefleniyor.

Test Sürüşü

Autopia, dünyada bünyesinde test sürüş pisti olan ilk alışveriş merkezidir ayrıca kurulan özel tribün sistemi sayesinde içerisinde arabayla gezilebilen tek alışveriş merkezi olma özelliğine de sahiptir. Metre kare bazında Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi olan Autopia, mimari olarak tasarım ve fonksiyon açısından dünyada sayılı yarışmalara gönderilmiş bir projedir. Türkiye’de ise dış cephesi ısıya dayanıklı cam giydirme olan ilk alışveriş merkezidir.

Her zevke ve bütçeye uygun Autopia’da, birinci ve ikinci el otomobil galerine ziyaretçiler kendi araçları ve özel buggyler ile rahatça ulaşabilecek. Otomobil alım satımı dışında otomobil müzayedelerine ve yeni modellerin lansmanlarına da ev sahipliği yapacak olan AUTOPIA ’da yer alan yetkili otomobil servisleri, sigorta, araç alım-satım şirketleri ve bankalar ile ziyaretçiler işlemlerini merkez dışına çıkmadan hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek.

Farklı mağaza seçenekleri ile özel çözümler sunan ve 2011 yılında hizmete girecek olan AUTOPIA ’da otomobil yedek parça, aksesuar ve tuning mağazalarında otomobil ile ilgili olan herşeyin yanı sıra sadece otomobil tutkunları değil, motosiklet, deniz araçları, bisiklet, akülü araçlar ve maket uçak meraklıları da düşünüldü.

Geleceğin otomobil dünyası AUTOPIA’da yer alan cafeler, restoranlar, çocuk ve eğlence alanları, sinema, tiyatro salonlarında ziyaretçiler keyifli zaman geçirebilecek.

Mimari Proje
Arsa alanı: 46.761 m2
İnşaat alanı: 170.651 m2

Proje Sahibi

Keleşoğlu İnşaat – Gül İnşaat Ortaklığı

www.kelesoglu.com – www.gultasinsaat.com.tr

Proje Mimarları

Gökhan Avcıoğlu (GAD) ve Dara Kırmızıtoprak

www.gadarchitecture.com ve www.darakirmizitoprak.com

Genel Müdür

Bilge Çalıklı Arpacı

Pazarlama Müdürü

Sibel Darcan Elçin

Satış Müdürü

Babür Tater

Mimari Proje

Arsa Alanı 46.761 metrekare

İnşaat Alanı 170.651 metrekare

Mağaza Sayısı (470)

I. El showroom sayısı :75

II. El showroom sayısı:199

Servis :72
Cafe-restoran :55
Ofis :65
Banka :4
Otopark :2500 araç

İletişim

Kıraç Namık Kemal mah. Adnan Kahveci bulvarı no:1 34513 Esenyurt/İstanbul

Tel
0212 853 33 13
0212 853 33 35

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.