Bien’in canlı renkleriyle ısının

Mobilya ve Dekorasyon
Bien Seramik, kış aylarının soğuk ve donuk renklerini Tessera serisinin canlılığıyla aydınlatıyor.
Kullandığı dijital teknolojiyle yer ve duvar karolarına yepyeni bir yorum getiren Bien Seramik, modern yaşam alanlarına farklılık katmaya devam ediyor.

Firma, evlerde yalınlık ve işlevselliği ön plana çıkarmaya devam ediyor. Bu kış da Bien’in capcanlı renkleriyle mutfak ve banyolara yeni bir dokunuş getirmek için sanatın teknolojiyle birleşimi Tessera serisi ideal bir seçim.

Helenistik dönemde kullanılmış bir mozaik tekniğinden esinlenen Tessera serisi seramiğe sanatın zerafetini yansıtarak asil bir görünüm kazandırıyor. Özel dokusuyla öne çıkan Tessera’nın fildişi, açık mavi, azul, venge, kahve ve bej renklerindeki duvar karoları; azul, bej, fildişi ve venge yer karolarıyla kombine edilebiliyor.

Bien Seramik, dijital teknolojiyle 25×50 cm ebadında ürettiği Tessera serisindeki bu çok çeşitli renkleri banyolarında kullanmak isteyenler için ise4x50 ve 10×50 cm ebatlarındaki bordürlerle özgün tasarımlar yaratmayı mümkün kılıyor. Seride duvar karosu ile uyumlu 40×40 cm ebadındaki bej, azul ve venge renklerinde yer karoları da üretiliyor.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.