Bitkisel Atık Yağlar Optimum’ da Toplanıyor

ETKİNLİKLER

Ataşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, projelerine bir yenisini daha ekliyor ve vatandaşları bitkisel atık yağlarını geri dönüşüm bilinçlendirmesi amacıyla İstanbul Optimum Outlet’e getirmeye davet ediyor.

İstanbul Optimum Outlet’in açık otoparkında 22 Ekim’den itibaren her cumartesi saat 11:00-16:00 arası çevre bilincinin ve geri dönüşümün öneminin benimsetilmesi amacıyla bitkisel atık yağ getiren vatandaşlara bilgilendirme yapılacak, sürpriz hediyeler ve broşür dağıtılacak.

Bitkisel atık yağların çevreye verdiği zararlar ve önleme yolları hakkında İstanbul Optimum Outlet’te yapılacak ilk bilgilendirme toplantısının açılış konuşmasını ise Ataşehir Belediye Başkanı Sayın Battal İlgezdi yapacak.

Evde ki bitkisel atık yağlarınızı Optimum’a getirin, hem sürpriz hediyeler kazanın hem de yarınlara karşı sorumluluğunuzu yerine getirin.

İstanbul Optimum Outlet Hakkında:

İstanbul Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi, “Optimum Outlet’ te Mutlu Ziyaretçiler” konseptinde gerçekleştirdiği etkinlikleri, bütün yıla dağılan organizasyonlarıyla ziyaretçilerine mutlu anlar yaşatarak alışveriş keyfine ayrıcalık katıyor. 2010 yılını üst üste aldığı ödüllerle kapatan İstanbul Optimum Outlet, ICSC’nin (Uluslarası Alışveriş Merkezleri Birliği) Prag’da düzenlenen Avrupa Konferansı’nda “Avrupa’nın En İyi Outleti” seçilerek Türkiye’den ödüle layık görülen tek AVM olduktan sonra AMPD (Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği) tarafından da Türkiye’de ”Yılın En İyi Outlet’i” seçilerek sektörde 2010 yılına damgasını vurdu.

İstanbul Optimum Outlet Hakkında Ayrıntılı Her Şey İçin:

E- 5 Üzeri Göztepe / Kadıköy – İstanbul – Tel: 0 (216) 664 14 14

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.