Bu Alışveriş Doğaya Hayat Veriyor…

ETKİNLİKLER
İstanbul Cevahir AVM yeni yılı anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi ile karşılıyor.

İstanbul Cevahir AVM ve Yeşil Bilgi Platformu işbirliği ile hayata geçirilen “Bu Alışveriş Doğaya Hayat Verir” projesi toplumsal çevre bilincini geliştirerek çevrenin ve doğanın korunmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

1. aşama:

02-15 Aralık tarihleri arasında Cevahir AVM’de belirli noktalara yerleştirilen kağıt atık kutuları ile bireylerin kullanılmış kağıtları geri dönüştürmeleri sağlanıyor.

2. aşama:

15 Aralık-25 Aralık tarihleri arasında Cevahir AVM’de 1.kat orta alanda kurulacak kampanya standından, 50 TL ve üzerinde alışveriş yapan herkeze %100 geri dönüşümlü ve el yapımı, çiçek açan “Tohum Kart” hediye ediliyor. Aynı tarihlerde “Mimar Sinan Üniversitesi” öğrencileri tarafından tasarlanan ekolojik Yeni Yıl Ağacı da AVM’de sergilenerek kampanyaya katkıda bulunan ziyaretçilerimizin isimleri ile günden güne büyüyecek ve projenin simgesi olacaktır.

3. aşama:

Mağazalarımız ve kampanyaya katılan ziyaretçilerimizin destekleri ile “HATIRA ORMANI” oluşturularak “DOĞAYA HEDİYE, YEŞİLE HAYAT VERİN” projesi ölümsüzleştirilecektir.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.