Burger King’le 2 Kişilik Lezzet Seansı!

Anasayfa Manşet, KAMPANYA, Market ve Gıda

 

Kampanya Detayı:
Bu kampanya Kidzania, Kidzmondo, Minopolis, Havalimanı, Mobil Restoranlar ve paket servis hariç olmak üzere tüm Burger King® Restoranları’ndan temin edilebilir.
Kampanya içeriği 2 adet Cinemaximum sinema bileti değerinde 1 adet kampanya kodu (sinema biletleri kampanya kapsamında sunulan kampanya kodu karşılığında Cinemaximum gişelerinden teslim alınacaktır) yanında 1 adet Whopper Menü ve 1 adet Chicken Royale Menü’den oluşmaktadır. Kampanya menüleri değiştirilemez.
Kampanya kapsamında verilen her kampanya kodu iki kişilik ve birer girişliktir, aynı gün, aynı film ve aynı seans için kullanılabilir.
Kampanya kodları MarsPrivee salonlar hariç tüm Cinemaximum’larda 15 Eylül 2014’e kadar 3D filmler dahil sadece Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri geçerlidir.
IMAX ve IMAX 3D filmler hariçtir.Kampanyaya 3D gözlük kullanım bedeli dahil değildir, gişede satın alınacaktır.
Bu promosyon başka bir kampanya ile birlikte kullanılamaz, paraya çevrilemez ve satılamaz.
Internet veya telefon ile yapılan rezervasyonlarda ve satın alımlarda, özel film gösterimleri ve gala gösterimlerinde geçerli değildir.
Kampanya kodunu Cinemaximum gişe görevlisine iletilerek üzerinde seans saati, tarih, salon&koltuk numarası ve film bilgileri bulunan 2 kişilik yer bileti teslim alınabilir.
Cinemaximum haber vermeksizin seans iptal edebilir.Yaş sınırı olan filmlerde Cinemaximum kimlik ibrazı isteyecektir, geçerli yaş kategorilerinde olmayanlar kampanya kodunu kullanamayacaktır. Kampanya kodunun iadesi ve iptali yapılmayacaktır.
Cinemaximum güvenlik sebebiyle kampanya kodunu bilete çevirmeme hakkına sahiptir.
Bu promosyon başka bir kampanya ile birlikte kullanılamaz, paraya çevrilemez ve satılamaz.
Kampanya menü içeceğine portakal suyu, limonata, çilekli limonata, ayran, milkshake ve süt dahil değildir.
Kampanya kodunun kaybolmasından TAB Gıda San ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.