CarrefourSA Maltepe Park Yeni Yıl İçin Süslendi

Avm Haber

CarrefourSA Maltepe Park AVM yılbaşı için tüm hazırlıkları tamamladı ve ışıl ışıl bir görünüme kavuştu.

Carrefour Maltepe

Acısıyla tatlısıyla üzüntüleriyle sevinçleriyle mutluluğuyla 2011 yılına veda ettiğimiz 2012 yılına ise merhaba demeye hazırlandığımız bu günlerde ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi tüm hazırlıkları tamamladı ve ışıl ışıl bir görünüme kavuştu.
Tüm alışveriş merkezini saran ışık seli, Maltepe Park ziyaretçilerine alışveriş keyfinin yanı sıra özel bir dünyada eğlence dolu saatler sunmaya devam ediyor. Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nin zemin katında bulunan yılbaşı treni hem minik hem de yetişkin ziyaretçilerin göz bebeği oldu. Dev yılbaşı ağacının ışıltıları, her köşede adeta göz kırparcasına pırıldayan ışık süslemeleri ve daha pek çok sürpriz ile CarrefourSA Maltepe Park yılbaşında da tüm ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor.
Özel yılbaşı dekorasyonu ile hem yetişkinlere hem de çocuklara çok özel bir dünyanın kapılarını açan CarrefourSA Maltepe Park’ta Aralık ayı boyunca Fratello müzik grubu tarafından her Cumartesi ve Pazar günü saat 14:30-17:00 saatleri arasında müzik dinletisi gerekleştirilecektir. CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde Alışveriş yeni yıl arifesinde de çok renkli ve çok keyifli.

Siz de bu ışık ve müzik şölenindeki yerinizi alın, yeni yıla Maltepe Park’ın büyülü dünyasından seçeceğiniz en güzel armağanlarla 2012’a sımsıcak bir merhaba demek için Maltepe Park’a koşun!

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.