ÇOCUKLARA DOLPHIN’DE BİR GÜN DEĞİL HERGÜN BAYRAM

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, AVM, Avm Haber

Kocaeli’nin gözde alışveriş merkezi Dolphin Center, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, birbirinden eğlenceli etkinlik programıyla kutlayarak, çocukların bayram coşkusunu paylaşıyor. Çocukların bu en güzel gününü daha da keyifli hale getirmek için ay boyunca sürecek birbirinden eğlenceli etkinlikler ve sürprizler sizleri bekliyor.

Çocuklar İçin Bilimin Eğlenceli Dünyası

Dolphin Center, Atafen Koleji tarafından çocuklar için düzenlenecek Bilim Şenliği ile adeta bir laboratuvara dönüşecek 14 Nisan 2012 Cumartesi günü saat:12.00-18.00 arasında Atafen Koleji, çocukları bilimin eğlenceli yüzü ile tanıştırarak, bilimsel düşünceyi aşılamak amacıyla düzenlenen Bilim Şenliği’nde birbirinden farklı ve eğlenceli deney üniteleri kuracak.

Tuncay Emir Anaokulundan İngilizce ve Resim Etkinliği

14-15 Nisan 2012 tarihleri arasında Tuncay Emir Anaokulu öğrencileri öğrendikleri İngilizce bilgilerini drama şeklinde pekiştirmeyi amaçlayan gösteri sunacak ve konusu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olan resim yapma etkinliği düzenleyecek.

Erdem Holding İzmit Şirketler Grubu “Çocuk Resim Sergisi”

Dolphin Center, Erdem Holding İzmit Şirketler Grubu’nun çalışanlarının çocukları tarafından hazırlayacağı 2.Geleneksel Çocuk Resim Sergisi 19-21 Nisan 2012 tarihleri arasında ev sahipliği yapacak.

Atafen Koleji’nden Renkli Dans ve Şovlar

23 Nisan Çocuk Bayramı’na özel, Atafen Koleji öğrencileri birbirinden renkli ve eğlenceli dans ve şovlar sahneleyecek. 23 Nisan Pazartesi saat 15.00’de başlayacak gösteriler, Alışveriş Merkezi’nin yemek katında sahnelenecek.

Garfield Dolphin’de!

Küçükten büyüğe herkesin sevgilisi, dünyanın en tembel kedisi Garfield 23 Nisan 2012 Pazartesi günü saat:17.00’de Dolphin’de, özel dansı ve eğlenceli şovu ile çocuklarla birlikte olacak.

Kocaeli Toplum Merkezi Çocuk Şenlikleri

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na Bağlı olan Kocaeli Toplum Merkezi 23 Nisan kapsamında bir dizi etkinlikler hazırladı. Çocuklar müzik eşliğinde Üsküdar’a Gider İken, Ateş Böceği, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler oyununu sergileyecek ve birbirinden eğlenceli yarışmalar düzenleyecek. 24 Nisan 2012 Salı 14.00’de başlayacak olan gösteride çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili de şiir okuyacak.

Doğa Koleji’nden Öğrenirken Eğlendiren Bilgi Yarışması

Doğa Koleji, Morpa ile birlikte gerçekleştireceği bilgi yarışması; 26 Nisan -10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek. Doğa Koleji tarafından düzenlenecek bilgi yarışması, çocukların öğrenirken eğleneceği, bilgilerini tazeleyebilecekleri ve test edecekleri okul müfredatına uygun aynı zamanda çocukların eğitsel içerikli hediyeler alacakları farklı ve keyifli bir etkinlik sunacak.

Sürpriz hediyeler ve muhteşem eğlenceler Nisan ayında Dolphin’de sizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.