Cumhuriyet’in Çocukları, Cumhuriyet’i Renklerle Anlatacak

ETKİNLİKLER, İzmir Alışveriş Merkezleri

Özdilek Alışveriş Merkezlerinin Cumhuriyetimizin kuruluşunun 88. yıldönümü dolayısıyla bu yıl 8.’sini düzenleyeceği “Cumhuriyet Çocukları” konulu resim yarışmasına başvurular, başladı.

İlköğretim öğrencilerinin katılabileceği yarışmada; Atatürk’ün Cumhuriyeti emanet ettiği çocukların gözüyle Cumhuriyet yönetimi, Cumhuriyet bayramı çoşkusu, çocukların Atatürk ve Cumhuriyet sevgisi temalarının işlenmesi ve böylece çocuklarımızın sevgi, coşku gibi soyut duyguları en yaratıcı şekilde resimleri ile ortaya koyması arzulanıyor.

Öğrenciler resim çalışmalarını ½ (yarım) tabaka ve A3 resim kağıtlarına  pastel, guaj, akrilik, suluboya, karışık teknik, kolaj vb. şekillerde çalışabilirler. Her öğrencinin istediği sayıda resim ile katılabileceği yarışmaya, resimlerin arka yüzüne adı-soyadı, adresi, telefonu, doğum tarihi, okulu (resmi ya da özel okullar), güzel sanatlar kursları çocuk  kulüpleri vb.) çalıştıran öğretmenin adı soyadı ve telefonunun yazılması gerekiyor.

29. Ekim Cumartesi günü sonuçlanacak “Cumhuriyet Çocukları”  Konulu resim yarışmasının ödülleri : 1.’ye 750 TL, 2. ‘ye 500 TL 3.’ye: 250 değerinde Özdilek Hediye çeki olacak . Ayrıca 5 mansiyonun seçileceği yarışmada mansiyon almaya hak kazanan öğrencileri de  Özdilek’ten çok hoş süprizler bekliyor..

Son teslim tarihinin  21. Ekim.2011  olduğu  Yarışmaya Resimler; Özdilek Alışveriş Merkezi İnciraltı Cad, İnciraltı Mah. No: 67 Balçova-İzmir  adresine gönderilecek.

Ayrıntılı bilgi  ve daha fazlasına  : www.ozdilek.com.tr internet adresinden  ya da 444 44 16 nolu Müşteri hizmetleri Danışma hattından  ulaşılabilir.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.