Deposite’de Karikatür Yarışması

ETKİNLİKLER
Deposite Outlet, Karikatür Yarışmasıyla yeni bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atıyor.
Gençlerle büyüyen, gençlerin projelerine destek veren Deposite Outlet; yeni bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atıyor ve karikatür yarışması heyecanı Deposite Outlet’te başlıyor!

Tüketici haklarını konu alan ve aynı zamanda İstanbul Arel Üniversitesi öğrencilerinin sosyal sorumluluk projesi olma özelliğini taşıyan karikatür yarışmasının başvuruları 1 Şubat – 1 Mart 2012 tarihleri arasında alınacak.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteğiyle gerçekleşecek olan, jüri üyeliği ise Leman Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Karikatürist Mehmet Çağçağ, Tüketici Koruma Derneği Başkan Yardımcısı Cevdet Nişli, İstanbul Arel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Güler Ertan ve İstanbul Arel Üniversitesi Mimarlık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Murat Aytaç Erginöz tarafından yapılacak olan yarışmanın ödül töreni 17 Mart 2012’de gerçekleşecek.

Yarışmaya katılan karikatüristlerin yaptıkları karikatürler ise 10-31 Mart 2012 tarihleri arasında Deposite Outlet Sanat Merkezi’nde sergilenecek. Amatör ve profesyonel tüm karikatürcülerin katılabileceği yarışmada dereceye girenlere ise Deposite Outlet tarafından sürpriz hediyeler verilecek.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.