D&R AVM’de Eğlenceli Bilim Aktiviteleri sürüyor!

ETKİNLİKLER
D-Smart ve D&R işbirliği ile hafta sonları AVM’lerde gerçekleştirilen “Eğlenceli Bilim Aktiviteleri” sürüyor.
Ocak ayı boyunca D-Smart ve D&R işbirliği ile hafta sonları gerçekleştirilen “Eğlenceli Bilim Aktiviteleri” Da Vinci Learning Kanalı’nın öğrenmeyi zevke dönüştüren gösterileri ile çocukları ve anne-babaları büyüledi.

Yepyeni bir eğitim anlayışı ve hem eğlendirici hem büyüleyici bilim programlarıyla çocuklar için farklı bir öğrenme deneyimi sunan Da Vinci Learning Kanalı, Türkiye’nin en yenilikçi dijital yayın platformu D-Smart ve eğlence, kültür ürünleriyle insanlarımızı başarıyla buluşturan D&R ortak bir projeye imza attı.

Marmara Forum, Beylikdüzü Migros, Kanyon, MetroCity ve Ümraniye Meydan D&R Mağazaları’nda gerçekleştirilen Bilim Aktiviteleri, yoğun ilgi üzerine önümüzdeki aylarda yeni programları ile gösterilerine devam edecek.

Da Vinci Learning’in “Eğlendirirken öğretmek” hedefinin keyifli bir uygulaması olan D&R aktivitelerine 600’ün üzerinde çocuk ve anne-baba katıldı. Bilim gösterilerinde çocuklara tişörtler, kalemler, balonlar, bilim posterleri, 3 boyutlu kitap ayraçları ve evde yapabilecekleri eğlenceli deney tarifleri ile ilgili çeşitli hediyeler armağan edildi.

“Ateş ve Buz” ve “Uç Uç Havalan” başlıkları altında birbirinden ilginç ve interaktif olma özelliği taşıyan bilim deneylerinin gerçekleştirildiği aktivitelerde, çocuklar anne babalarıyla çok eğlenceli ve eğitici birçok bilim deneyimi yaşadılar ve özel stantlarda fotoğraflar çektirdiler.

Aileler ve çocuklar için interaktif, güvenli, eğitici ve eğlenceli bir televizyon izleme deneyimi sunan Da Vinci Learning Kanalı, gerçekleştirdiği “Eğlenceli Bilim Aktiviteleri” ile öğrenmeyi zevke dönüştürüyor. D&R ve D-Smart işbirliği ile organize edilen ve yeni programı ile önümüzdeki aylarda da devam edecek Eğlenceli Bilim Aktiviteleri’nde çocuklar eğlenirken bilim deneyleri yapıyor ve yepyeni bir görsel şölen ile dünyanın nasıl işlediğini öğreniyor.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.