Elite Rezidans

EMLAK HABERLERİ
Elite Rezidanstan fark yaratan proje

Finansın ve ticaretin yeni adresi ELITE REZIDANS, “Seçkin” çevrenin, modern mimarisiyle vazgeçilmez yaşam alanınız olacak.

Geleceğin finans merkezine Şua İnşaat Elite Rezidans’ı hediye etti. İhtiyacınız olan tüm konforu bulacağınız Elite Rezidans, birbirinden farklı boyuttaki yaşam alanlarıyla günlük yaşamınıza konfor getiriyor. Modern tasarımı ile hayatınıza değer katacak yaşam alanları Elite Rezidans’da…

Elite Life Videosu:

Türkiye’nin finans merkezine, Şua İnşaat güvencesiyle “Merhaba” demeye hazırlanan Elite Rezidans yaşam anlayışınızı değiştirmeye geliyor. İstanbul finans merkezinde yükseliyor olmanın getirdiği sorumluluğu taşıyan Elite Rezidans, kapalı ve açık otoparkı, güvenliği, havaalanı ve şehrin geneline olan avantajlı konumu ile size kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Geniş ve kullanışlı A sınıfı mekanlar, havaalanına ve trafik arterlerine rahat ulaşım, yüksek kapasiteli otopark ayrıcalıkları Elite Rezidans’da sizi bekliyor.

Elite rezidans ulaşım noktasında da cazibe merkezi
Elite Rezidans sizlere otoban, çevreyolu, TEM ve E-5 karayoluna hızlı bağlanma şansı veriyor. Yoğun iş temposu içerisinde Asya ve Avrupa yakalarındaki merkezlere bağlanma kolaylığı sunan Ataşehir, yürüme mesafesinde olan toplu taşıma imkanları ile gündelik hayatı kolaylaştırıyor.

 

Proje Tipi: İş Merkezi Toplam Alan: 15.000 m2 Plan: 20 Katlı ve Müstakil İş Merkezi
Arazi Alanı: Kapalı Otopark, Yeşil Alan Arazi Alanı: 2.500 m2

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.