Eskinin sokak oyunları Kent Meydanı’nda!

ETKİNLİKLER
Okan Bayülgen’in Objektifinden Kaybolan Sokak Oyunları Fotoğraf Sergisi Bursa Kent Meydanı AVM’de!
ETİ’nin ÇEKÜL Vakfı ile 2008 yılında hayata geçirdiği “ETİ ÇEKÜL Kültür Elçileri Projesi” unutulmaya yüz tutan değerlere sahip çıkmaya devam ediyor.

ETİ Çekül Kültür Elçileri Projesi kapsamında, sokak oyunlarını yaşatmak için hazırlanan “Okan Bayülgen’in Objektifinden Kaybolan Sokak Oyunları” fotoğraf sergisi Bursa Kent Meydanı AVM’de sergilenmeye başlıyor. Okan Bayülgen’in objektifinden yansıyan birbirinden özel kareler, 27 Ocak – 10 Şubat 2012 tarihleri arasında sanatseverlerle buluşacak.

ETİ Çekül Kültür Elçileri projesi ile “Sokak Oyunları”nı yeniden canlandırmayı amaçlayan ETİ, bu kapsamda Okan Bayülgen’le işbirliği yaptı. Projenin destekçisi Okan Bayülgen, Kültür Elçileri’nin eğitim aldıkları kentleri ziyaret ederek birbirinden ilginç sokak oyunlarını, çektiği fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştirdi ve Türkiye’nin farklı kentlerine has, farklı sokak oyunlarını “Kaybolan Sokak Oyunları” sergisi ile ortaya çıkardı.

Okan Bayülgen’in objektifinden yansıyan bu özel kareler, Türkiye’nin dört bir yanındaki alışveriş merkezlerinde sergilenerek sokak oyunlarını geniş kitlelerle buluşturduktan sonra son durağı Bursa Kent Meydanı AVM’de izleyicileri ile buluşacak.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.