Espark’ta Sualtı Fotoğrafları

ETKİNLİKLER
Espark AVM, muhteşem fotoğraflardan oluşan bir sualtı fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor!
ECE Türkiye tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi aktivitelerine devam ediyor. Eskişehir‘de sualtı fotoğrafçılığı yapmak üzere koordine olan ilk grup özelliğini taşıyan ESGAM (Eskişehir Sualtı Görüntüleme ve Araştırma Merkezi), Espark AVM’de ilginç bir sergiyi sanatseverlerle buluşturdu.

2010 yılından beri sualtı fotoğrafçılığında dünyaca ünlü, alanında uzman hocalarla çeşitli etkinlikler yapmış olan ve bu doğrultuda faaliyetlerine devam eden ESGAM, Eskişehir’de sualtı fotoğrafçılığını daha geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlıyor. ESGAM Genel Koordinatörü Erkan Balk “Sualtı dünyasıyla henüz tanışmamış, bu büyülü dünyaya bir davet niteliği taşıyan ve dalışın popülaritesini artıran sualtı fotoğraflarımızla, kişiler arasında bir köprü kurarak daha geniş kitleleri sualtı dünyasıyla tanıştırmak istiyoruz. Bu doğrultuda hedefimiz teknik olarak belirli bir düzeye gelmiş dalıcılar ve alanında uzman hocalarımızla sualtı fotoğrafçılığı atölyeleri düzenleyerek Eskişehir’de sualtı fotoğrafçılığını daha geniş kitlelere ulaştırmak” diye konuştu.

Espark Alışveriş Merkezi’ndeki ESGAM Sualtı Fotoğraf Sergisi’nin açılışı,21 Ocak 2012 tarihinde saat 14:00’te AK Parti milletvekilleri Ülker Can ve Salih Koca tarafından gerçekleştirildi. Sergi 27 Ocak 2012 tarihine kadar Espark Alışveriş Merkezi’nde meraklılarıyla buluşacak.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.