Finansbank Cep Şubesinden Little Caesars Fırsatı

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, KAMPANYA, Kredi Finans ve Hizmet

Finansbank Cep Şubesinden Little Caesars Fırsatı

1-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Bireysel Cep Şubemize giriş yapın, SMS ile gönderilecek promosyon kodu ile aynı tarihler arasında Little Caesars restoranlarında, telefon ile verilen siparişlerde, www.littlecaesars.com.tr ve www.yemeksepeti.com internet sitelerinde, Little Ceasars enfes grubundan 1 büyük boy pizza + 1LT Pepsi menüsünü sadece 18,50 TL’ye alın!

Kampanya Detayı;
1 -31 Temmuz tarihleri arasındaki Bireysel Cep Şubemize ilk girişinizi takiben gönderilecek promosyon kodu, Little Caesars restoranlarında, telefon ile verilen siparişlerde, www.littlecaesars.com.tr ve www.yemeksepeti.com sitelerinde aynı tarihler arasında geçerlidir.
www.littlecaesars.com.tr ve www.yemeksepeti.com üzerinden seçilen ürünler sepete atıldıktan sonra “promosyon kodu” kısmına SMS ile edinilen promosyon kodu yazılarak kampanyadan faydalanılabilinir.
Bu kampanya, Little Caesars’ın enfes kategorisindeki (Pepperoni, Piknik, Parti, Sebze, Sucuk, Akdeniz) büyük boy pizza siparişleri + 1LT Pepsi için geçerlidir.
Nefis Kenar ve yan ürünler ayrıca ücretlendirilir.
Fiyatlara KDV dahildir.Little Caesars ve Yemek Sepeti tarafından sadece Istanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Bodrum illerindeki belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır. Servis alanlarımız kısıtlıdır.
Bir alışveriş için yalnızca bir kere kampanya kodu kullanılabilir.
Bu kampanya sadece Finansbank Bireysel Cep Şubesi müşterileri için geçerlidir. Bireysel/KOBİ İnternet Şubesine, Kurumsal İnternet Şubesine, Kart İşlemlerime ve finansbank.enpara.com’a yapılacak olan girişler kampanya ya dâhil değildir
Kampanyadan yararlanmak için alınan kodun aynı anda ya da aynı günde kullanılması zorunlu değildir.
Bu kampanya firmanın diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
İndirim alışveriş anında gerçekleşecektir.
Promosyon kodları paraya çevrilemez. Kullanım süresi dolan promosyon kodları yenileri ile değiştirilemez.
Kampanya kapsamında www.littlecaesars.com.tr ve www.yemeksepeti.com’dan verilecek siparişlerde müşterilerce yapılan yazım hataları sebebiyle oluşabilecek hatalardan ve yanlış anlaşılmalardan Little Caesars sorumlu değildir.
Kampanyadan yararlanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
Finansbank ve Little Caesars, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.
Restoranların özel günlerde yaşayacakları yoğunluk sebebiyle oluşabilecek teslimat gecikmelerinden Finansbank sorumlu değildir.
Ürünlerin bedeli, teslimdeki kusur ve değişiklikler, gecikme veya kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar garanti, iade, değişim, ayıp gibi hususlar nedeniyle Finansbank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.