Finansbank Kart İşlemlerim Müşterilerine %10 Zizigo.com İndirimi

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, KAMPANYA, Kredi Finans ve Hizmet

Finansbank Kart İşlemlerim Müşterilerine %10 Zizigo.com İndirimi

1 – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Finansbank Kart İşlemlerim’e giriş yapın, SMS’le gönderilecek kampanya kodu ile 31 Temmuz’a kadar www.zizigo.com ‘dan yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk alışverişinizde anında %10 indirim fırsatından yararlanın!

Kampanya Detayı:
1 – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Finansbank Kart İşlemlerim’e girişinizi takiben sistemimizde kayıtlı cep telefonunuza SMS’le gönderilecek kişiye özel kampanya kodu aynı tarihler arasında zizigo.com’da yapılacak 100 TL ve üzeri ilk alışverişte geçerlidir. 31 Temmuz’a kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirir.
Bu kampanya sadece Finansbank bireysel müşterilerinin Kart İşlemlerim’e girişleri için geçerlidir. Bireysel İnternet/Cep Şubesi’ne, KOBİ İnternet/Cep Şubesi’ne ve Finansbank.enpara.com’a yapılacak olan girişler kampanyaya dâhil değildir.
Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması müşterilerimizin sorumluluğundadır.
Kampanya kodu yalnızca bir kere kullanılabilir.
İndirimden yararlanmak için kampanya kodunun alışveriş esnasında girilmesi gerekmektedir. “Sepetim” sayfasındaki “Kupon Kodu” alanına kampanya kodu yazılıp uygulandığında, anında %10 indirim uygulanacaktır.
İndirim alışveriş anında yapılacaktır.
Kampanyadan yararlanmak için alınan kodun aynı anda ya da aynı günde kullanılması zorunlu değildir.
Bu kampanya firmaların diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
Kampanya kodları paraya çevrilemez.
Kullanım süresi dolan kampanya kodları yenileri ile değiştirilemez.
İade edilen ürünlerde indirim kodu tutarı iade olarak yansıtılmaz ve indirim kodu daha sonra aktif olamaz.
Sipariş süreci ile ilgili tüm sorularınız için Zizigo Müşteri Hizmetleri’ne info@zizigo.com adresinden ve 0 850 300 99 46 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.
Kampanyadan yararlanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
Finansbank, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
Firmanın özel günler sebebiyle yaşayacakları yoğunluk sebebiyle oluşabilecek teslimat gecikmelerinden Finansbank sorumlu değildir.
Ürünlerin bedeli, teslimdeki kusur ve değişiklikler, gecikme veya kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar garanti, iade, değişim, ayıp gibi hususlar nedeniyle Finansbank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.