FLAŞLAR, BU KEZ AŞK İÇİN PATLIYOR

Avm Haber

BOYNER MAĞAZALARI ve FOTOĞRAF DERGİSİ İŞBİRLİĞİNDE DÜZENLENEN “AŞK” KONULU FOTOĞRAF YARIŞMASI’NA KATILMAK İÇİN SON GÜNLER!

Boyner Mağazaları tarafından beşincisi düzenlenen Fotoğraf Yarışması sonlanmak üzere! “Aşk” teması ile amatör veya profesyonel olarak fotoğraf sanatıyla ilgilenen herkese açık olan yarışmaya son katılım tarihi 1 Mart 2011.

Çağlar boyunca sanatın pek çok alanına ilham veren, Antik Yunan’dan Ortaçağ’a, güncel sanattan binlerce yıl öncesine dayanan eserlere konu olan, destanlarda, efsanelerde yer bulan aşk, bu kez fotoğraf karelerinde hayat bulacak. Aşkın binbir hali, yarışmacıların yorumlarıyla objektiflerde ölümsüzleşecek.

Dünyaya bir objektifin gözünden bakarak hayatın en önemli anlarını kaydeden, bir kareye sayısız anlam sığdıran fotoğraf sanatı ile ilgilenen amatör ya da profesyonel herkesin davetli olduğu yarışmaya, her aday renkli veya siyah beyaz, en fazla dört çalışma ile katılabiliyor.
Türkiye’den ve dünyadan ünlü sanatçılar, akademisyenler ve yayıncılardan oluşan seçici kurul tarafından yapılacak değerlendirmenin ardından sonuçlar, 21 Mart 2011’de açıklanacak.1 Mart 2011’e kadar başvuruların alınacağı yarışma hakkında ayrıntılı bilgiye www.boyner.com.trve www.fotografdergisi.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Boyner Mağazaları ve Fotoğraf Dergisi işbirliğiyle düzenlenen yarışmanın dereceye girenleri, değerli ödüllere sahip olacak. Amatör ya da profesyonel tüm sanatçıları aşk için deklanşöre basmaya davet eden yarışmaya başvurmak için katılım formlarını Boyner Mağazaları’ndan temin edebilirsiniz.
– Ödüller;
Birincilik Ödülü 5.000 TL Boyner Hediye Çeki
İkincilik Ödülü 4.000 TL Boyner Hediye Çeki
Üçüncülük Ödülü 3.000 TL Boyner Hediye Çeki
3adet mansiyon ödülü: 500 TL hediye çeki
– Başvuru Adresi:
Fotoğraf Dergisi Şehit Muhtar Cad. No:22 K:2 34437 Taksim-İSTANBUL Tel: 0212 256 92 58
– Seçici Kurul:
Prof. Sabit Kalfagil – Bahçeşehir Üniversitesi GSF Fotoğraf Bölümü Öğretim Üyesi
Prof. Güler Ertan -Fotoğraf Sanatçısı
İbrahim Zaman- Fotoğraf Sanatçısı
Merih Akoğul – Fotoğraf Sanatçısı
Şerif Antepli- Fotoğraf Dergisi İmtiyaz Sahibi
Ömer Serkan Bakır- Photo Digital ve Fotoğraf Dergisi Genel Yayın Yönetmeni

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.